הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

09-7413300

בתים למכירה בכפר סבא

בתים רבים בכפר סבא נמכרים ומושכרים במחירים אטרקטיביים והתשואה השנתית בעיר עומדת על 4%-3% לערך. כפר סבא היא אזור מבוקש עם אוכלוסייה איכותית ואחת המרכזיות בישראל וניתן למצוא בתים בכפר סבא, בתים פרטיים למכירה בכפר סבא / בית פרטי למכירה בכפר סבא , בתי קרקע למכירה בכפר סבא / בית קרקע למכירה בכפר סבא. העיר משמשת כמרכז מסחרי, שיווקי ותרבותי תוסס, וחיי הפנאי שהיא מציעה נמצאים בצמיחה מתמדת. כל הזמן נבנים פרויקטים חדשים באזור כפר סבא, כך שכדאי לפקוח עיניים ולחפש הזדמנויות טובות לרכישה. בעזרת הצוות המקצועי של איצקוביץ נכסים תוכלו למצוא בתים למכירה בכפר סבא במחירים הנוחים בישראל, לאיצקוביץ נכסים יש את הידע והניסיון של למעלה מעשרות שנים בתחום הנדל”ן. אנחנו דוגלים במקצועיות ואיכות ללא פשרות.

בתים להשכרה בכפר סבא

בעזרת הצוות המקצועי של איצקוביץ נכסים תוכלו למצוא בתים להשכרה בכפר סבא במחירים הנוחים בישראל, לאיצקוביץ נכסים יש את הידע והניסיון של למעלה מעשרות שנים בתחום הנדל”ן בכלל וכפר סבא בפרט. אנחנו דוגלים במקצועיות ואיכות ללא פשרות. כפר סבא היא אזור מבוקש עם אוכלוסייה איכותית ואחת המרכזיות בישראל וניתן למצוא בתים להשכרה בכפר סבא, בתים פרטיים להשכרה בכפר סבא / בית פרטי להשכרה בכפר סבא , בתי קרקע להשכרה בכפר סבא / בית קרקע להשכרה בכפר סבא.

למכירה בית מקבלן בכפר סבא

מה שעושה את כפר סבא ליותר מוצלחת זה בעיקר פרויקטים חדשים שהובלו ע”י קבלנים עם מוניטין גדול, אנשים שזיהו את אזור כפר סבא כמקום שממנו אפשר להניב פירות בצורה הטובה ביותר באזור המרכז. במשרדנו תמצאו רשימה של בתים חדשים בכפר סבא מחירים שאתה יכול למצוא במקום אחר. בית מקבלן בכפר סבא, מאפשרת לגור בעיר בעלת מוסדות חינוך מעולים. גם סביבת כפר סבא עתירת ביקושים, לכן גם בית בכפר סבא / בתים בכפר סבא נחשבים לבעלי ביקוש רב.

להשכרה בית בכפר סבא

במשרד תיווך איצקוביץ נכסים ניתן למצוא בתים להשכרה בכפר סבא בפרויקטים שונים ברחבי העיר אשר מוצעות להשכרה במחירים אטרקטיביים. חיפוש בגוגל של מודעות בנוסח להשכרה בתים פרטיים בכפר סבא / להשכרה בית פרטי בכפר סבא , להשכרה בתי קרקע בכפר סבא / להשכרה בית קרקע בכפר סבא לא תמיד יביא אותכם לתוצאה המיוחלת שבעל מקצוע המכיר את האזור יכול להשיג לכם .

למכירה בית בכפר סבא

לבתים מקבלן יש יתרונות יחודיים – בית קרקע מקבלן בכפר סבא הוא חדיש ומעוצב, הן בעלות ממ”ד (מרחב מוגן דירתי). בית חדש הוא בעל גינה מטופחת, מעלית נוחה, שביל גישה נוח, וחניות לדיירים, בבית מקבלן יש מטבח שהוא חדיש, מעוצב, ונוח להכנת אוכל. חיפוש בגוגל של מודעות בנוסח למכירה בתים פרטיים בכפר סבא / למכירה בית פרטי בכפר סבא , למכירה בתי קרקע בכפר סבא / למכירה בית קרקע בכפר סבא לא תמיד יביא אתכם לתוצאה המיוחלת שבעל מקצוע המכיר את האזור יכול להשיג לכם . בתים חדשים מקבלן עמידים יותר בפני רעידות אדמה, בשל עמידה בתקנים שהם חדשים יותר ומחמירים יותר. במשרד תיווך איצקוביץ נכסים ניתן למצוא בתים למכירה בכפר סבא בפרויקטים שונים ברחבי העיר אשר מוצעות לרכישה במחירים אטרקטיביים. ישנו ביקוש רב עבור בתים למכירה בכפר סבא לכן ההיצע הולך וגדל, ונבנים בכל עת פרויקטים נוספים המכילים בתים למכירה בכפר סבא המוצעות למכירה לקהל הרחב. מציאת בתים למכירה באזור כפר סבא – ישנם אנשים רבים אשר מעולם לא גרו בכפר סבא אך מחפשים לרכוש בית בכפר סבא מאחר והם רואים את העיר כמקום איכותי לגדל בו משפחה ולחיות בו שנים רבות. בכפר סבא תמצאו אנשים שאינם מתפשרים לא על המיקום המרכזי ולא על איכות החיים הגבוהה. פנו אלינו עוד היום ונסייע לכם למצוא בתים בכפר סבא

09-7413300

מיון לפי
  • גודל הנכס
  • מחיר
  • תאריך הוספה
רשת
רשימה

בית פרטי ב 2005 רעננה למכירה
₪11000000

למכירה


6 חדרים
|
למכירה בית פרטי בשכונת 2005 ברעננה, בית פרטי ב 2005 רעננה למכירה מגרש 300 מטר מרובע , 6 חדרי שינה, חדר מדיה במרתף, בית בן 14 שנים, בריכת שחייה.

למכירה בית 8 חדרים ברעננה
₪16200000

למכירה


8 חדרים
|
בית 8 חדרים עם בריכה ברעננה למכירה , למכירה בית מפואר 8 חדרים ברעננה , 400 מטר מרובע בנוי על מגרש של 440 מטר מרובע בשיווק איצקוביץ נכסים

למכירה ברחוב נילי ברעננה
₪7200000

למכירה


1 חדרים
|
למכירה ברחוב נילי ברעננה - בית קרקע למכירה ברעננה רחוב נילי, אדמה פרטית, רחוב הולנדי שקט בחלק הדרום מזרחי של רעננה מגרש 380 מ"ר בנוי 170 מ"ר יש עוד זכויות בניה, לשיפוץ חלקי

בית להשקעה בפילדלפיה
₪550000

למכירה


1 חדרים
|
בית להשקעה בפילדלפיה בשיווק של איצקוביץ נכסים. מחיר 140000 דולר. תשואה חודשית 1700 דולר לצפיה בסירטון - https://youtu.

למכירה וילה יוקרתית ברעננה
₪9200000

למכירה


7 חדרים
|
למכירה וילה יוקרתית ברעננה, למכירה מהקבלן וילה למכירה ברעננה 7 חדרים 6 חדרי שירותים https://youtu.

למכירה מגרש פרטי ברעננה
₪550000

למכירה


3.5 חדרים
|
למכירה בקרית שרת 260 מגרש פרטי, 82 בנוי מפלס אחד משופץ כללי. 3.5 חדרים. לפרטים נוספים איצקוביץ נכסים.
    6 נכסים סך הכלנכסים בדף