הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

09-7413300

מגרשים בצורן

מחפשים לקנות או למכור מגרש בצורן? קניית מגרש בצורן / קניית מגרשים בצורן אינו דבר של מה בכך / מכירת מגרש בצורן / מכירת מגרשים בצורן אינו דבר של מה בכך.
בדרך כלל שווים של מגרשים עולה בקצב מהיר ומציעים תשואה נאה לרוכשים, כל עוד אלו נרכשו בשלבים מוקדמים.
אנחנו באיצקוביץ נכסים שמח להציע לכם מבחר מגרשים למכירה במיקומים אסטרטגיים באזור צורן ובגדלים שונים.

עיסקאות של מכירת מגרשים בצורן / קניית מגרשים בצורן הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים.
היכנסו ל – מגרש למכירה בצורן / מגרשים למכירה בצורן, צפו בתמונות, מידע, מחירים של מגרש בצורן, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו מגרש בצורן שמתאים לכם להקמת הבית או להשקעה.
חפשו – למכירה מגרש בצורן / למכירה מגרשים בצורן – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של מגרש למכירה / מגרשים למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

המודעות המעניינות ביותר של מגרשים למכירה לא תמיד מתפרסמות באתרי האינטרנט שעוסקים בתחום אך נמצאות ברשותם של מתווכים.
לכן, עלול להיות שתפספסו אופציות מעניינות ורלוונטיות, מה שאומר שאם אתם רציניים לגבי האפשרות הזאת, כדאי שתפנו עוד היום אל איצקוביץ נכסים בו נמצא מאגר של מגרשים למכירה.

אצלנו תמצאו אנשי מקצוע שיש להם הרבה ניסיון שעוסקים בתחום הספציפי והמיוחד של מגרשים.
אנו בעלי הבנה, ידיעה וגישה בתחום המגרשים.
ניתן לכם שירות יעיל ומהיר, אנחנו וותיקים בתחום ובעלי ניסיון רב, נעשה הכול כדי לתת את הטוב ביותר לכל לקוח וזה אומר יחס אישי, לבביות, זמינות ושירות. הגיע הזמן לקנות מגרש ולבנות עליו בית לכל המשפחה, אז למה אתם מחכים?

דירות בצורן

איצקוביץ נכסים מציע לכם מבחר של דירות למכירה בצורן / דירות גג בצורן, דירות פנטהאוז בצורן, דירות דופלקס בצורן .

לרוכשים / למשקיעים בצורן – דירה למכירה בצורן / דירות להשקעה בצורן / נכסים למכירה בצורן .

כל אדם שבבעלותו דירה ושבכוונתנו למכור, ושואל עצמו "מה עליי לעשות בכדי למכור את הדירה בצורן בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר".

אנו גאים לשרת את לקוחותינו במציאת / קניה ומכירה של נכסי נדל"ן באזור צורן שסוגר רבה עסקאות מכר של – נדל"ן בצורן – דירות, בתים, קרקעות, משרדים ונכסים באזור צורן.

בתים בצורן

מחפשים לקנות או למכור בית בצורן? קניית בית בצורן הוא אינו דבר של מה בכך/ מכירת בית פרטי בצורן אינו עניין של מה בכך.
 היכנסו ל – בתים למכירה בצורן / בית למכירה בצורן, צפו בתמונות, מחירים של בתים בצורן, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית בצורן שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים בצורן / למכירה בית בצורן – איצקוביץ נכסים, המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

בתים פרטיים בצורן

מחפשים לקנות או למכור בית פרטי בצורן? קניית בית פרטי בצורן אינו דבר של מה בכך / מכירת בית פרטי בצורן אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – בתים פרטיים למכירה בצורן / בית פרטי למכירה בצורן, צפו בתמונות, מחירים של בתים פרטיים בצורן, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית הפרטי בצורן שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים פרטיים בצורן / למכירה בית פרטי בצורן – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית פרטי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דו משפחתי בצורן

מחפשים לקנות או למכור דו משפחתי בצורן? קניית דו משפחתי בצורן אינו דבר של מה בכך / מכירת דו משפחתי בצורן אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – דו משפחתי למכירה בצורן / דו משפחתי למכירה בצורן, צפו בתמונות, מחירים של דו משפחתי בצורן, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו דו משפחתי בצורן שמתאים לכם.
חפשו – למכירה דו משפחתי בצורן – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של דו משפחתי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דירות קוטג' בצורן

מחפשים לקנות או למכור קוטג' בצורן? קניית קוטג' בצורן / קניית דירת קוטג' בצורן אינו דבר של מה בכך / מכירת קוטג' בצורן / מכירת דירת קוטג' בצורן אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת קוטג'ים בצורן / קניית קוטג'ים בצורן הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים
היכנסו ל – קוטג' למכירה בצורן / דירת קוטג' למכירה בצורן, צפו בתמונות, מחירים של קוטג' בצורן, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו קוטג' בצורן שמתאים לכם.
חפשו – למכירה קוטג' בצורן / למכירה דירת קוטג' בצורן – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של קוטג' למכירה / דירת קוטג' למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

וילות בצורן

מחפשים לקנות או למכור וילה בצורן? קניית וילה בצורן / קניית וילות בצורן אינו דבר של מה בכך / מכירת וילה בצורן / מכירת וילות בצורן אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת וילות בצורן / קניית וילות בצורן הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים.
היכנסו ל – וילה למכירה בצורן / וילות למכירה בצורן, צפו בתמונות, מידע, מחירים של וילה בצורן, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו וילה בצורן שמתאימה לכם.
חפשו – למכירה וילה בצורן / למכירה וילות בצורן – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של וילה למכירה / וילות למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

מיון לפי
  • גודל הנכס
  • מחיר
  • תאריך הוספה
רשת
רשימה

למכירה 4 חדרים ברעננה
₪2990000

למכירה


4 חדרים
|
ברחוב הר סיני ברעננה דירה למכירה 4 חדרים, מעלית וחניה, קומה שניה. לסירטון - https://youtu.

דירת גן למכירה בנווה זמר רעננה
₪5100000

למכירה


5 חדרים
|
למכירה דירת גן בנווה זמר רעננה - דירת גן למכירה בנווה זמר רעננה 133 מטר מרובע, 60 מטר מרובע הגינה. מחסן, שתי חניות מקורות, לא עוקבות.

למכירה דופלקס 5 חדרים ברעננה
₪4990000

למכירה


5 חדרים
|
למכירה דופלקס 5 חדרים ברעננה - ברעננה למכירה דופלקס 5 חדרים, 3 חדרים בקומת כניסה, 2 חדרים בקומה עליונה, מרפסת שמש 22 מטר מרובע בקומת הכניסה, 14 מטר מרובע מרפסת בקומה העליונה . ארנונה 1500 לחודשיים, 290 שקל דמי וועד בית.

דופלקס חדש למכירה ברעננה
₪5700000

למכירה


5 חדרים
|
למכירה דירת דופלקס ברעננה - דופלקס למכירה ברעננה - דירת דופלקס 5 חדרים חדשה למכירה ברעננה בשיווק של איצקוביץ נכסים - מרפסת שמש בשטח 138 מ"ר

משרדים למכירה בראשון לציון
₪3630000

למכירה


5 חדרים
|
משרדים למכירה בראשון לציון - למכירה משרדים בראשון לציון בבניין מפואר 220 מ"ר מחולק ל 5 משרדים מתוכם 3 משרדים עם יציאה למרפסת, גמר מלא.

4 חדרים למכירה בבר אילן
₪3300000

למכירה


4 חדרים
|
דירת 4 חדרים למכירה בבר אילן ברעננה, למכירה ברעננה 4 חדרים ברחוב בר אילן , קומה 5 עורפית, 120 מ"ר בשיווק איצקוביץ נכסים

למכירה 5 חדרים בבר אילן
₪3400000

למכירה


5 חדרים
|
1 חניותParking(s)
למכירה ברעננה 5 חדרים ברחוב בר אילן כולל חניה, 150 מ"ר בשיווק איצקוביץ נכסים

משרד למכירה ברעננה
₪2706000

למכירה


1 חדרים
|
למכירה משרד ברעננה, משרד למכירה ברעננה, ברעננה משרד למכירה - 123 מ"ר לפי 22000 שקל למ"ר

למכירה 5 חדרים במזרח רעננה
₪4250000

למכירה


5 חדרים
|
2 חניותParking(s)
למכירה במזרח רעננה דירת 5 חדרים משודרגת לנוף פתוח ומקסים כ 140 מ"ר קומה 11 שתי חניות שתי מעליות, יש מעלית שבת, 3 כיווני אוויר

למכירה דירה ברעננה
₪2590000

למכירה


3.5 חדרים
|
למכירה 3,5 חדרים ברעננה ברחוב חפץ חיים 105 מ"ר 2 מרפסות שמש אחת גדולה 15 מ"ר ושניה עורפית 5 מ"ר , קומת קרקע מתוך 6 , מזגנים בחדרים, חדרים מרווחים ומוארים נכס משופץ, ממ"ד גדול, כ"א דרום וצפון. פינוי גמיש לסירטון ביוטיוב - https://youtu.

למכירה ברעננה ברחוב גולומב
₪2590000

למכירה


4 חדרים
|
למכירה 4 חדרים ברעננה ברחוב גולומב קומה ראשונה עורפית ושקטה מעלית וחניה 114 מ"ר

למכירה ברחוב נילי ברעננה
₪7200000

למכירה


1 חדרים
|
למכירה ברחוב נילי ברעננה - בית קרקע למכירה ברעננה רחוב נילי, אדמה פרטית, רחוב הולנדי שקט בחלק הדרום מזרחי של רעננה מגרש 380 מ"ר בנוי 170 מ"ר יש עוד זכויות בניה, לשיפוץ חלקי
58 נכסים סך הכלנכסים בדף