09-7413300

נכסים למכירה בצורן

מבחר נכסים למכירה בצורן בייצוג בלעדי של משרדנו. פנטהאוז חדש למכירה בצורן, בית קרקע למכירה בצורן, דירה למכירה בצורן, דירת גג למכירה בצורן, דירת גן למכירה בצורן, דו משפחתי למכירה בצורן, מגרש למכירה בצורן, חנות למכירה בצורן, דופלקסים למכירה בצורן.

מגרשים בצורן

– מחפשים לקנות או למכור מגרש בצורן? קניית מגרש בצורן / קניית מגרשים בצורן אינו דבר של מה בכך / מכירת מגרש בצורן / מכירת מגרשים בצורן אינו דבר של מה בכך.
בדרך כלל שווים של מגרשים עולה בקצב מהיר ומציעים תשואה נאה לרוכשים, כל עוד אלו נרכשו בשלבים מוקדמים.
אנחנו באיצקוביץ נכסים שמח להציע לכם מבחר מגרשים למכירה במיקומים אסטרטגיים באזור צורן ובגדלים שונים.

עיסקאות של מכירת מגרשים בצורן / קניית מגרשים בצורן הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים.
היכנסו ל – מגרש למכירה בצורן / מגרשים למכירה בצורן, צפו בתמונות, מידע, מחירים של מגרש בצורן, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו מגרש בצורן שמתאים לכם להקמת הבית או להשקעה.
חפשו – למכירה מגרש בצורן / למכירה מגרשים בצורן – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של מגרש למכירה / מגרשים למכירה עבורכם.

אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר בבואכם לחפש נכסים למכירה בצורן.

המודעות המעניינות ביותר של מגרשים למכירה לא תמיד מתפרסמות באתרי האינטרנט שעוסקים בתחום אך נמצאות ברשותם של מתווכים.
לכן, עלול להיות שתפספסו אופציות מעניינות ורלוונטיות, מה שאומר שאם אתם רציניים לגבי האפשרות הזאת, כדאי שתפנו עוד היום אל איצקוביץ נכסים בו נמצא מאגר של מגרשים למכירה.

אצלנו תמצאו אנשי מקצוע שיש להם הרבה ניסיון שעוסקים בתחום הספציפי והמיוחד של מגרשים.
אנו בעלי הבנה, ידיעה וגישה בתחום המגרשים.
ניתן לכם שירות יעיל ומהיר, אנחנו וותיקים בתחום ובעלי ניסיון רב, נעשה הכול כדי לתת את הטוב ביותר לכל לקוח וזה אומר יחס אישי, לבביות, זמינות ושירות. הגיע הזמן לקנות מגרש ולבנות עליו בית לכל המשפחה, אז למה אתם מחכים?

דירות בצורן

איצקוביץ נכסים מציע לכם מבחר של דירות למכירה בצורן / דירות גג בצורן, דירות פנטהאוז בצורן, דירות דופלקס בצורן .

לרוכשים / למשקיעים בצורן – דירה למכירה בצורן / דירות להשקעה בצורן / נכסים למכירה בצורן .

כל אדם שבבעלותו דירה ושבכוונתנו למכור, ושואל עצמו “מה עליי לעשות בכדי למכור את הדירה בצורן בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר”.

אנו גאים לשרת את לקוחותינו במציאת / קניה ומכירה של נכסי נדל”ן באזור צורן שסוגר רבה עסקאות מכר של – נדל”ן בצורן – דירות, בתים, קרקעות, משרדים ונכסים באזור צורן.

בתים בצורן

מחפשים לקנות או למכור בית בצורן? קניית בית בצורן הוא אינו דבר של מה בכך/ מכירת בית פרטי בצורן אינו עניין של מה בכך.
 היכנסו ל – בתים למכירה בצורן / בית למכירה בצורן, צפו בתמונות, מחירים של בתים בצורן, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית בצורן שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים בצורן / למכירה בית בצורן – איצקוביץ נכסים, המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

בתים פרטיים בצורן

מחפשים לקנות או למכור בית פרטי בצורן? קניית בית פרטי בצורן אינו דבר של מה בכך / מכירת בית פרטי בצורן אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – בתים פרטיים למכירה בצורן / בית פרטי למכירה בצורן, צפו בתמונות, מחירים של בתים פרטיים בצורן, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית הפרטי בצורן שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים פרטיים בצורן / למכירה בית פרטי בצורן – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית פרטי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דו משפחתי בצורן

מחפשים לקנות או למכור דו משפחתי בצורן? קניית דו משפחתי בצורן אינו דבר של מה בכך / מכירת דו משפחתי בצורן אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – דו משפחתי למכירה בצורן / דו משפחתי למכירה בצורן, צפו בתמונות, מחירים של דו משפחתי בצורן, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו דו משפחתי בצורן שמתאים לכם.
חפשו – למכירה דו משפחתי בצורן – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של דו משפחתי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דירות קוטג’ בצורן

מחפשים לקנות או למכור קוטג’ בצורן? קניית קוטג’ בצורן / קניית דירת קוטג’ בצורן אינו דבר של מה בכך / מכירת קוטג’ בצורן / מכירת דירת קוטג’ בצורן אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת קוטג’ים בצורן / קניית קוטג’ים בצורן הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים
היכנסו ל – קוטג’ למכירה בצורן / דירת קוטג’ למכירה בצורן, צפו בתמונות, מחירים של קוטג’ בצורן, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו קוטג’ בצורן שמתאים לכם.
חפשו – למכירה קוטג’ בצורן / למכירה דירת קוטג’ בצורן – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של קוטג’ למכירה / דירת קוטג’ למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

וילות בצורן

מחפשים לקנות או למכור וילה בצורן? קניית וילה בצורן / קניית וילות בצורן אינו דבר של מה בכך / מכירת וילה בצורן / מכירת וילות בצורן אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת וילות בצורן / קניית וילות בצורן הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים.
היכנסו ל – וילה למכירה בצורן / וילות למכירה בצורן, צפו בתמונות, מידע, מחירים של וילה בצורן, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו וילה בצורן שמתאימה לכם.
חפשו – למכירה וילה בצורן / למכירה וילות בצורן – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של וילה למכירה / וילות למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

מיון לפי
  • גודל הנכס
  • מחיר
  • תאריך הוספה
רשת
רשימה

מבנה תעשייתי למכירה ברעננה
₪2500000

למכירה


1 חדרים
|
2 חניותParking(s)
מבנה תעשייתי למכירה ברעננה קומה 1 ברחוב המסגר 300 מ"ר כולל 2 חניות

למכירה בבניין בוטיק ברעננה 5 חדרים
₪3600000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה בבניין בוטיק ברעננה 5 חדרים 150מ"ר קומה ראשונה, ממ"ד, מרפסת שמש, מחסן, 2 חניות עוקבות.

למכירה 5 חדרים בנווה זמר
₪4190000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה דירת 5 חדרים בנווה זמר, מושקעת, שטח של כ 119 מטר מרובע, מרפסת שמש 14 מטר מרובע, פונה לשבילים ירוקים, קומה שניה, מעלית, 2 חניות, מחסן, במרחק הליכה למרכז המסחרי ומיקום שקט.

למכירה דירת 4 חדרים חדשה ברעננה
₪3790000

למכירה


4 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה ברעננה דירת 4 חדרים חדשה, קומה 2, פרויקט מפואר של קידר, 2 חניות ומחסן, סלון מרווח, מרפסת גדולה עם נקודת מים וגז, ממ"ד ויחידת הורים, דירה מאווררת ומוארת, בקרבת גנים ומוסדות חינוך

בית פרטי ב 2005 רעננה למכירה
₪11000000

למכירה


6 חדרים
|
למכירה בית פרטי בשכונת 2005 ברעננה, בית פרטי ב 2005 רעננה למכירה מגרש 300 מטר מרובע , 6 חדרי שינה, חדר מדיה במרתף, בית בן 14 שנים, בריכת שחייה.

דירת 4 חדרים ברעננה למכירה
₪3400000

למכירה


4 חדרים
|
מחסן
|
1 חניותParking(s)
דירת 4 חדרים בבר אילן רעננה למכירה, מחיר 3400000 שקל, קומה שניה עם חניה ומחסן. לסרטון ביוטיוב - https://youtu.

למכירה משרד ברעננה
₪1550000

למכירה


4 חדרים
|
2 חניותParking(s)
למכירה משרד ברעננה, משרד יוקרתי, 4 חדרים פלוס חלל פתוח, פלוס מטבחון פלוס 2 חניות בחניון תת קרקעי בבניין יוקרה ברעננה למכירה בשיווק בלעדי של איצקוביץ נכסים, במחיר 1550000 שקל

למכירה בפרויקט שביל הזהב / יערה
₪4580000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה 5 חדרים בפרויקט שביל הזהב / יערה ללא תמ"א פלוס חדר כביסה בנפרד, 2 חדרי אמבטיה + שירותי אורחים, 141 מטר מרובע, מעלית שבת, לובי מרווח, 2 חניות מקורות תת קרקעי ומחסן גדול בשיווק איצקוביץ נכסים

דופלקס 4 חדרים בגדוד העברי למכירה
₪5200000

למכירה


4 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה דופלקס 4 חדרים בגדוד העברי ברעננה - דופלקס 4 חדרים בגדוד העברי למכירה 174 מטר מרובע, 2 מרפסות שמש, דירה מרווחת ומשודרגת ברמה גבוהה, קומה 4, מעלית שבת, 2 חניות נפרדות, מחסן, 2 יחידות הורים, למעלה ולמטה, יציאה נפרדת למרפסת בג

למכירה פנטהאוז בבורוכוב ברעננה
₪5000000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
פנטהאוז למכירה ברחוב בורוכוב ברעננה - למכירה פנטהאוז בבורוכוב ברעננה, 5 חדרים, 130 מטר מרובע, 30 מטר מרובע מרפסת שמש, מערבית, 2 חניות ומחסן, לסירטון ביוטיוב - https://youtu.

למכירה דופלקס באור יהודה
₪4100000

למכירה


5 חדרים
|
1 חניותParking(s)
למכירה דופלקס 5 חדרים ברחוב הצפריר אור יהודה - 140 מטר מרובע , חניה, קומה 15 נוף פתוח בשיווק איצקוביץ נכסים לסירטון וידיאו ביוטיוב - https://youtu.

למכירה בבורוכוב רעננה 3 חדרים
₪3250000

למכירה


3 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה בבורוכוב רעננה 3 חדרים - 3 חדרים למכירה בבורוכוב רעננה, 80 מטר מרובע, 25 מטר מרובע מרפסת שמש 2 חניות ומחסן לסירטון ביוטיוב - https://youtu.
75 נכסים סך הכלנכסים בדף

מוכר או משכיר את הנכס ?
קונה, מחפש מנהל נכסים ?

צרו קשר עכשיו: