09-7413300

בתים למכירה ברעננה

בתים רבים ברעננה נמכרים ומושכרים במחירים אטרקטיביים והתשואה השנתית בעיר עומדת על 4%-3% לערך. רעננה היא אזור מבוקש עם אוכלוסייה איכותית ואחת המרכזיות בישראל וניתן למצוא בתים ברעננה, בתים פרטיים למכירה ברעננה / בית פרטי למכירה ברעננה , בתי קרקע למכירה ברעננה / בית קרקע למכירה ברעננה. רעננה משמשת כמרכז מסחרי, שיווקי ותרבותי תוסס, וחיי הפנאי שהיא מציעה נמצאים בצמיחה מתמדת. כל הזמן נבנים פרויקטים חדשים באזור רעננה, כך שכדאי לפקוח עיניים ולחפש הזדמנויות טובות לרכישה. בעזרת הצוות המקצועי של איצקוביץ נכסים תוכלו למצוא בתים למכירה ברעננה במחירים הנוחים בישראל, לאיצקוביץ נכסים יש את הידע והניסיון של למעלה מעשרות שנים בתחום הנדל”ן בכלל ורעננה בפרט. אנחנו דוגלים במקצועיות ואיכות ללא פשרות.

בתים להשכרה ברעננה

בעזרת הצוות המקצועי של איצקוביץ נכסים תוכלו למצוא בתים להשכרה ברעננה במחירים הנוחים בישראל, לאיצקוביץ נכסים יש את הידע והניסיון של למעלה מעשרות שנים בתחום הנדל”ן בכלל ורעננה בפרט. אנחנו דוגלים במקצועיות ואיכות ללא פשרות. רעננה היא אזור מבוקש עם אוכלוסייה איכותית ואחת המרכזיות בישראל וניתן למצוא בתים להשכרה ברעננה, בתים פרטיים להשכרה ברעננה / בית פרטי להשכרה ברעננה , בתי קרקע להשכרה ברעננה / בית קרקע להשכרה ברעננה.

למכירה בית מקבלן ברעננה

מה שעושה את הרעננה ליותר מוצלחת זה בעיקר פרויקטים חדשים שהובלו ע”י קבלנים עם מוניטין גדול, אנשים שזיהו את אזור רעננה כמקום שממנו אפשר להניב פירות בצורה הטובה ביותר באזור המרכז. במשרדנו תמצאו רשימה של בתים חדשים ברעננה מחירים שאתה יכול למצוא במקום אחר. בית מקבלן ברעננה, מאפשרת לגור בעיר בעלת מוסדות חינוך מעולים. גם סביבת רעננה עתירת ביקושים, לכן גם בית ברעננה / בתים ברעננה נחשבים לבעלי ביקוש רב.

להשכרה בית ברעננה

במשרד תיווך איצקוביץ נכסים ניתן למצוא בתים להשכרה ברעננה בפרויקטים שונים ברחבי העיר אשר מוצעות להשכרה במחירים אטרקטיביים. חיפוש בגוגל של מודעות בנוסח להשכרה בתים פרטיים ברעננה / להשכרה בית פרטי ברעננה , להשכרה בתי קרקע ברעננה / להשכרה בית קרקע ברעננה לא תמיד יביא אותכם לתוצאה המיוחלת שבעל מקצוע המכיר את האזור יכול להשיג לכם .

למכירה בית ברעננה

לבתים מקבלן יש יתרונות יחודיים – בית קרקע מקבלן ברעננה הוא חדיש ומעוצב, הן בעלות ממ”ד (מרחב מוגן דירתי). בית חדש הוא בעל גינה מטופחת, מעלית נוחה, שביל גישה נוח, וחניות לדיירים, בבית מקבלן יש מטבח שהוא חדיש, מעוצב, ונוח להכנת אוכל. חיפוש בגוגל של מודעות בנוסח למכירה בתים פרטיים ברעננה / למכירה בית פרטי ברעננה , למכירה בתי קרקע ברעננה / למכירה בית קרקע ברעננה לא תמיד יביא אותכם לתוצאה המיוחלת שבעל מקצוע המכיר את האזור יכול להשיג לכם . בתים חדשים מקבלן עמידים יותר בפני רעידות אדמה, בשל עמידה בתקנים שהם חדשים יותר ומחמירים יותר. במשרד תיווך איצקוביץ נכסים ניתן למצוא בתים למכירה ברעננה בפרויקטים שונים ברחבי העיר אשר מוצעות לרכישה במחירים אטרקטיביים. ישנו ביקוש רב עבור בתים למכירה ברעננה לכן ההיצע הולך וגדל, ונבנים בכל עת פרויקטים נוספים המכילים בתים למכירה ברעננה המוצעות למכירה לקהל הרחב. מציאת בתים למכירה באזור רעננה – ישנם אנשים רבים אשר מעולם לא גרו ברעננה אך מחפשים לרכוש בית ברעננה מאחר והם רואים את העיר כמקום איכותי לגדל בו משפחה ולחיות בו שנים רבות. ברעננה תמצאו אנשים שאינם מתפשרים לא על המיקום המרכזי ולא על איכות החיים הגבוהה. פנו אלינו עוד היום ונסייע לכם למצוא בתים ברעננה 

09-7413300

מוכר או משכיר את הנכס ?
קונה, מחפש מנהל נכסים ?

צרו קשר עכשיו: