הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

09-7413300

דירות חדשות ברעננה – פרויקטים חדשים ברעננה

 אזור רעננה מושך אליו יזמים וקבלני נדל"ן רבים אשר מתניעים פרויקטים חדשים בעיר באופן קבוע.
התשואה הממוצעת על דירה חדשה להשקעה ברעננה גבוה מאד ועולה בכל שנה.

בשנים האחרונות נמכרות מדי שנה אלפי דירות במחירים אטרקטיביים והתשואה השנתית בעיר עומדת על 4%-3% לערך.

לא אחת נתקלים במודעות בלשון – למכירה דירות דופלקס ברעננה , למכירה דירות פנטהאוז ברעננה , למכירה דירות גג ברעננה או למכירה דירת דופלקס רעננה , למכירה דירת פנטהאוז ברעננה , למכירה דירת גג ברעננה , ואם אכן זו מטרתנו, נעמיק ונבדוק.

רעננה היא עיר מבוקשת עם אוכלוסייה איכותית ואחת המרכזיות בישראל, בין היתר בגלל השתייכותה למטרופולין השרון וקרבה לגוש דן.

רעננה משמשת כמרכז מסחרי, שיווקי ותרבותי תוסס, וחיי הפנאי שהיא מציעה נמצאים בצמיחה מתמדת. כל הזמן נבנים פרויקטים חדשים ברעננה, כך שכדאי לפקוח עיניים ולחפש הזדמנויות טובות לרכישה.

בעזרת הצוות המקצועי של איצקוביץ נכסים תוכלו למצוא דירות חדשות ברעננה במחירים הנוחים בישראל למחפשים דירות גג ברעננה, דירות פנטהאוז ברעננה, דירות דופלקס ברעננה – לאיצקוביץ נכסים יש את הידע והניסיון של למעלה מעשרות שנים בתחום הנדל"ן בכלל וברעננה בפרט. אנחנו דוגלים במקצועיות ואיכות ללא פשרות.

דירה מקבלן ברעננה

מה שעושה את רעננה ליותר מוצלחת זה בעיקר פרוייקטים חדשים שהובלו ע"י קבלנים עם מוניטין גדול, אנשים שזיהו את רעננה כמקום שממנו אפשר להניב פירות בצורה הטובה ביותר באזור המרכז.

במשרדנו תמצאו רשימה של דירות חדשות ברעננה מחירים שאתה יכול למצוא במקום אחר.

דירה מקבלן ברעננה / דירות חדשות ברעננה, מאפשרת לגור בעיר בעלת מוסדות חינוך מעולים. גם סביבת רעננה היא בעלת ביקושים, לכן גם דירה בשרון, נחשבת לבעלת ביקוש.

דירות מקבלן ברעננה

לדירות קבלן יש יתרונות יחודיים – הבניין של דירות חדשות מקבלן הוא חדיש ומעוצב, הן בעלות ממ"ד (מרחב מוגן דירתי).

בניין חדש הוא בעל גינה מטופחת, מעלית נוחה, שביל גישה נוח, וחניות לדיירים, בדירה מקבלן יש מטבח שהוא חדיש, מעוצב, ונוח להכנת אוכל.

דירות חדשות מקבלן עמידות יותר בפני רעידות אדמה, בשל עמידה בתקנים שהם חדשים יותר ומחמירים יותר.

דירות מקבלן ברעננה שהן במגדלי מגורים

בשנים האחרונות נבנים מגדלי מגורים רבים, שבהם יש דירות מקבלן בעיר רעננה.

היתרונות של מגורים במגדלים, הם רבים, מה שמביא לביקוש. מגדל מגורים נבנה באיכות בנייה גבוהה במגדלי המגורים יש: חנייה שהיא תת קרקעית, מחסן לכל דירה, מעליות מהירות, מרפסות שמש גדולות, גינה שהיא מטופחת.

הנוף שנשקף ממגדל מגורים, הוא לעתים רבות מרהיב במיוחד בקומות הגבוהות שזוכות גם לאוויר צח יותר ולכן הן יקרות יותר.

בדירות חדשות מקבלן ברעננה קיימות מעליות מהודרות, מרפסות שמש, ממ"דים, נקודת טלפון וטלוויזיה בכל אחד מחדרי הדירה, הדירה מרוצפת באריחים גדולים של גרניט פורצלן, ישנם בדירה ברזי פרח מעוצבים, יש דלת כניסה איכותית ומעוצבת לכל הדירות במגדל, בכל הדירות שבמגדל יש שיש קיסר במטבח, יש הכנה למערכת קולנוע ביתי, יש לובי מרשים בכניסה למגדל, יש בדירה דלתות פנים מעוצבות, יש בדירה חלונות גדולים, תריסים חשמליים, יש לכל דירה במגדל אינטרקום טלוויזיה, ארונות מטבח שהם עמידים ומעוצבים, יש אספקת חשמל עם שלוש פזות שמאפשר הפעלה של מכשירים יוקרתיים ואפשרות הפעלת מספר מכשירי חשמל בה בעת, יש ארונות אמבטיה שהם איכותיים ויפים, יש בדירה שני חדרי רחצה מצוידים באסלות תלויות ובמכלי הדחה סמויים, יש בדירה תקרה גבוהה, החלונות של הדירה עשויים מזכוכית מבודדת, הכנה למערכת מיזוג אוויר מרכזית, יש בדירה תריסים חשמליים חדישים וחרישיים בחלון הסלון של הדירה וגם בחלון חדר השינה של ההורים.

מציאת דירות חדשות ברעננה

במשרד תיווך איצקוביץ נכסים ניתן למצוא דירות חדשות למכירה ברעננה בפרויקטים שונים ברחבי העיר אשר מוצעות לרכישה במחירים אטרקטיביים.

ישנו ביקוש רב עבור דירות חדשות למכירה ברעננה לכן ההיצע הולך וגדל, ונבנים בכל עת פרויקטים נוספים המכילים דירות חדשות למכירה ברעננה המוצעות למכירה לקהל הרחב.

מציאת דירות חדשות ברעננה – ישנם אנשים רבים אשר מעולם לא גרו ברעננה אך מחפשים לרכוש דירות חדשות ברעננה מאחר והם רואים את העיר כמקום איכותי לגדל בו משפחה ולחיות בו שנים רבות. ברעננה תמצאו אנשים שאינם מתפשרים לא על המיקום המרכזי ולא על איכות החיים הגבוהה. פנו אלינו עוד היום ונסייע לכם למצוא דירות חדשות ברעננה –

09-7413300

מיון לפי
  • גודל הנכס
  • מחיר
  • תאריך הוספה
רשת
רשימה

דופלקס 4 חדרים בגדוד העברי למכירה
₪5200000

למכירה


4 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה דופלקס 4 חדרים בגדוד העברי ברעננה - דופלקס 4 חדרים בגדוד העברי למכירה 174 מטר מרובע, 2 מרפסות שמש, דירה מרווחת ומשודרגת ברמה גבוהה, קומה 4, מעלית שבת, 2 חניות נפרדות, מחסן, 2 יחידות הורים, למעלה ולמטה, יציאה נפרדת למרפסת בג

למכירה דופלקס באור יהודה
₪4100000

למכירה


5 חדרים
|
1 חניותParking(s)
למכירה דופלקס 5 חדרים ברחוב הצפריר אור יהודה - 140 מטר מרובע , חניה, קומה 15 נוף פתוח בשיווק איצקוביץ נכסים לסירטון וידיאו ביוטיוב - https://youtu.

למכירה דופלקס 5 חדרים ברעננה
₪4990000

למכירה


5 חדרים
|
למכירה דופלקס 5 חדרים ברעננה - ברעננה למכירה דופלקס 5 חדרים, 3 חדרים בקומת כניסה, 2 חדרים בקומה עליונה, מרפסת שמש 22 מטר מרובע בקומת הכניסה, 14 מטר מרובע מרפסת בקומה העליונה . ארנונה 1500 לחודשיים, 290 שקל דמי וועד בית.

דופלקס חדש למכירה ברעננה
₪5700000

למכירה


5 חדרים
|
למכירה דירת דופלקס ברעננה - דופלקס למכירה ברעננה - דירת דופלקס 5 חדרים חדשה למכירה ברעננה בשיווק של איצקוביץ נכסים - מרפסת שמש בשטח 138 מ"ר

דופלקס למכירה ברעננה
₪4990000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה דופלקס ברעננה - דופלקס למכירה ברעננה, ברחוב הפרחים 5 חדרים 2 חניות ומחסן בשיווק איצקוביץ נכסים

דופלקס למכירה ברעננה אהוד מנור
₪0

למכירה


4 חדרים
|
2 חניותParking(s)
דופלקס 5 חד למכירה בשיווק איצקוביץ נכסים ברחוב אהוד מנור שכונת נוה זמר, 2 חניות תת קרקעיות ומחסן
    6 נכסים סך הכלנכסים בדף