הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

09-7413300

דירות חדשות בשרון – פרויקטים חדשים בשרון

בשנים האחרונות נמכרות מדי שנה אלפי דירות ופרויקטים בשרון במחירים אטרקטיביים והתשואה השנתית בעיר עומדת על 4%-3% לערך.
השרון הוא אזור מבוקש עם אוכלוסייה איכותית ואחת המרכזיות בישראל וניתן למצוא דירות פנטהאוז למכירה בשרון / דירות דופלקס למכירה בשרון / דירות יוקרה למכירה בשרון/ דירות גג בשרון / למכירה דירות גג בשרון, דירות פנטהאוז בשרון / למכירה דירות פנטהאוז בשרון / למכירה דירות יוקרה בשרון / דירות דופלקס בשרון / למכירה דירות דופלקס בשרון.

השרון משמש כמרכז מסחרי, שיווקי ותרבותי תוסס, וחיי הפנאי שהיא מציעה נמצאים בצמיחה מתמדת.

כל הזמן נבנים פרויקטים חדשים באזור השרון, כך שכדאי לפקוח עיניים ולחפש הזדמנויות טובות לרכישה.

בעזרת הצוות המקצועי של איצקוביץ נכסים תוכלו למצוא דירות חדשות בשרון במחירים הנוחים בישראל, לאיצקוביץ נכסים יש את הידע והניסיון של למעלה מעשרות שנים בתחום הנדל"ן בכלל ובשרון בפרט. אנחנו דוגלים במקצועיות ואיכות ללא פשרות.

דירה מקבלן בשרון

מה שעושה את השרון ליותר מוצלחת זה בעיקר פרוייקטים חדשים שהובלו ע"י קבלנים עם מוניטין גדול, אנשים שזיהו את אזור השרון כמקום שממנו אפשר להניב פירות בצורה הטובה ביותר באזור המרכז.

במשרדנו תמצאו רשימה של דירות חדשות בשרון מחירים שאתה יכול למצוא במקום אחר. דירה מקבלן בשרון, מאפשרת לגור בעיר בעלת מוסדות חינוך מעולים.

גם סביבת השרון עתירת ביקושים, לכן גם דירה בשרון / דירות חדשות בשרון נחשבות לבעלות ביקוש רב.

דירות מקבלן

לדירות קבלן יש יתרונות יחודיים – הבניין של דירות חדשות מקבלן הוא חדיש ומעוצב, הן בעלות ממ"ד (מרחב מוגן דירתי).

בניין חדש הוא בעל גינה מטופחת, מעלית נוחה, שביל גישה נוח, וחניות לדיירים, בדירה מקבלן יש מטבח שהוא חדיש, מעוצב, ונוח להכנת אוכל.

דירות חדשות מקבלן עמידות יותר בפני רעידות אדמה, בשל עמידה בתקנים שהם חדשים יותר ומחמירים יותר.

דירות מקבלן בשרון שהן במגדלי מגורים

בשנים האחרונות נבנים מגדלי מגורים רבים, שבהם יש דירות מקבלן.

היתרונות של מגורים במגדלים, הם רבים, מה שמביא לביקוש. מגדל מגורים נבנה באיכות בנייה גבוהה במגדלי המגורים יש: חנייה שהיא תת קרקעית, מחסן לכל דירה, מעליות מהירות, מרפסות שמש גדולות, גינה שהיא מטופחת.

הנוף שנשקף ממגדל מגורים, הוא לעתים רבות מרהיב במיוחד בקומות הגבוהות שזוכות גם לאוויר צח יותר ולכן הן יקרות יותר. בדירות חדשות מקבלן בשרון קיימות מעליות מהודרות, מרפסות שמש, ממ"דים, נקודת טלפון וטלוויזיה בכל אחד מחדרי הדירה, הדירה מרוצפת באריחים גדולים של גרניט פורצלן, ישנם בדירה ברזי פרח מעוצבים, יש דלת כניסה איכותית ומעוצבת לכל הדירות במגדל, בכל הדירות שבמגדל יש שיש קיסר במטבח, יש הכנה למערכת קולנוע ביתי, יש לובי מרשים בכניסה למגדל, יש בדירה דלתות פנים מעוצבות, יש בדירה חלונות גדולים, תריסים חשמליים, יש לכל דירה במגדל אינטרקום טלוויזיה, ארונות מטבח שהם עמידים ומעוצבים, יש אספקת חשמל עם שלוש פזות שמאפשר הפעלה של מכשירים יוקרתיים ואפשרות הפעלת מספר מכשירי חשמל בה בעת, יש ארונות אמבטיה שהם איכותיים ויפים, יש בדירה שני חדרי רחצה מצוידים באסלות תלויות ובמכלי הדחה סמויים, יש בדירה תקרה גבוהה, החלונות של הדירה עשויים מזכוכית מבודדת, הכנה למערכת מיזוג אוויר מרכזית, יש בדירה תריסים חשמליים חדישים וחרישיים בחלון הסלון של הדירה וגם בחלון חדר השינה של ההורים.

מציאת דירות חדשות בשרון

במשרד תיווך איצקוביץ נכסים ניתן למצוא דירות חדשות למכירה בשרון בפרויקטים שונים ברחבי העיר אשר מוצעות לרכישה במחירים אטרקטיביים.

ישנו ביקוש רב עבור דירות חדשות למכירה בשרון לכן ההיצע הולך וגדל, ונבנים בכל עת פרויקטים נוספים המכילים דירות חדשות למכירה בשרון המוצעות למכירה לקהל הרחב.

מציאת דירות חדשות באזור השרון – ישנם אנשים רבים אשר מעולם לא גרו בשרון אך מחפשים לרכוש דירות חדשות בשרון מאחר והם רואים את העיר כמקום איכותי לגדל בו משפחה ולחיות בו שנים רבות.

בשרון תמצאו אנשים שאינם מתפשרים לא על המיקום המרכזי ולא על איכות החיים הגבוהה. פנו אלינו עוד היום ונסייע לכם למצוא דירות חדשות בשרון –

09-7413300