09-7413300

התחדשות עירונית – פינוי בינוי – יזם התחדשות עירונית

התחדשות עירונית

במסגרת התחדשות עירונית קיימים מספר מסלולים עיקריים, שמעלים באופן ניכר את שוויו של הנכס, ובאים הן לתת מראה חדש ומודרני.

איצקוביץ נכסים  – יזמות פרוייקט של התחדשות עירונית – פינוי בינוי – בנייה על פי תקנים חדשים, הוספת מיגון (ממ”דים), חיזוק מבנים בפני רעידות אדמה ובאותה הזדמנות תוספת של מרפסת שמש וחניה.

עם תום הליכי הוצאת האישורים וההיתרים לפרוייקט התחדשות עירונית,  יזם התחדשות עירונית מודיע לדיירים כי עבודות הבנייה יחלו .

יזמות התחדשות עירונית

יזמות התחדשות עירונית – איצקוביץ נכסים, יזם התחדשות עירונית, מקדם תוכניות התחדשות עירונית בשרון, התחדשות עירונית ברעננה, התחדשות עירונית בהרצליה, התחדשות עירונית בנתניה., התחדשות עירונית בכפר סבא, התחדשות עירונית בהוד השרון, התחדשות עירונית ברמת השרון, התחדשות עירונית בנתניה.

תמ”א 38/1 בו מחזקים את הבניין

תמ”א 38/2 בו מפנים את הבניין הישן ובניית בניין חדש

התחדשות עירונית בשרון

יזמים של תמ”א 38 ובעלי דירות נהנים מהיכולות להוציא לפועל פרויקטים וכן גם מהיכולת השיווקיות הייחודיות של איצקוביץ נכסים – התחדשות עירונית בשרון – תיווך תמ”א 38, יזם תמ”א 38 בשרון אשר מסייע למי שמעוניין למכור את הדירות – תמ”א 38 שיווק דירות – מתן ליווי משלב מתן ייעוץ תמ”א 38 ללקוחות שמעוניינים לרכוש דירה בפרויקט, דרך שיווק דירות תמ”א 38 , מיתוג תמ”א 38 של הפרויקט, מכירות תמ”א 38 – מכירתן של הדירות וסגירת עסקאות מול כל לקוח.

תיווך התחדשות עירונית

איצקוביץ נכסים  – תיווך עסקאות תמ”א 38 עוסקים גם בעמידה מול בעלי דירות, יזמים וקבלנים – מקצועיות בלתי מתפשרת בהובלת הפרויקט.
ליווי דיירים לביצוע פרויקט תמ”א 38 ללא עלות כספית מצד הדיירים – מספקים ייעוץ והכוונה בעניין תיווך תמ”א 38.

שיווק פרויקטים / תיווך / התחדשות עירונית. תמ”א 38 / פינוי בינוי בשרון.

יזם התחדשות עירונית בשרון

גיל איצקוביץ נכסים – יזם התחדשות עירונית – אנו אחראים לספק מספר הצעות מיזמים/קבלנים, עורכי דין ברמה מקצועית גבוהה בתחום תמ”א 38 בשרון, אדריכלים, עו”ד, מפקחים וכל יתר בעלי המקצוע.

רוצים לשמוע עוד? השאירו לנו פרטים.

אנחנו מלווים תהליך תמ”א 38 מהיום הראשון – ביצוע בדיקת התאמה לבניין ועד שיווק דירות כך שהליווי עד שלב שיווק דירות תמ”א 38

התחדשות עירונית ברעננה

יזמים של תמ”א 38 ברעננה ובעלי דירות ברעננה נהנים מהיכולות להוציא לפועל פרויקטים וכן גם מהיכולת השיווקיות הייחודיות של איצקוביץ נכסים – התחדשות עירונית ברעננה – תיווך תמ”א 38, יזם תמ”א 38 ברעננה אשר מסייע למי שמעוניין למכור את הדירות – תמ”א 38 שיווק דירות – מתן ליווי משלב מתן ייעוץ התחדשות עירונית ברעננה ללקוחות שמעוניינים לרכוש דירה בפרויקט, דרך שיווק דירות תמ”א 38 ברעננה, מיתוג תמ”א 38 של הפרויקט, מכירות תמ”א 38 – מכירתן של הדירות וסגירת עסקאות מול כל לקוח.

התחדשות עירונית בהרצליה

יזמים של תמ”א 38 בהרצליה ובעלי דירות בהרצליה נהנים מהיכולות להוציא לפועל פרויקטים וכן גם מהיכולת השיווקיות הייחודיות של איצקוביץ נכסים – התחדשות עירונית בהרצליה – תיווך תמ”א 38 בהרצליה , יזם תמ”א 38 ברעננה אשר מסייע למי שמעוניין למכור את הדירות – תמ”א 38 שיווק דירות בהרצליה – מתן ליווי משלב מתן ייעוץ התחדשות עירונית בהרצליה ללקוחות שמעוניינים לרכוש דירה בפרויקט, דרך שיווק דירות תמ”א 38 בהרצליה , מיתוג תמ”א 38 של הפרויקט, מכירות תמ”א 38 בהרצליה – מכירתן של הדירות וסגירת עסקאות מול כל לקוח.

התחדשות עירונית בכפר סבא

יזמים של תמ”א 38 בכפר סבא ובעלי דירות בכפר סבא נהנים מהיכולות להוציא לפועל פרויקטים וכן גם מהיכולת השיווקיות הייחודיות של איצקוביץ נכסים – התחדשות עירונית בכפר סבא – תיווך תמ”א 38 בכפר סבא, יזם תמ”א 38 בכפר סבא אשר מסייע למי שמעוניין למכור את הדירות – תמ”א 38 שיווק דירות – מתן ליווי משלב מתן ייעוץ התחדשות עירונית בכפר סבא ללקוחות שמעוניינים לרכוש דירה בפרויקט, דרך שיווק דירות תמ”א 38 בכפר סבא , מיתוג תמ”א 38 של הפרויקט, מכירות תמ”א 38 בכפר סבא – מכירתן של הדירות וסגירת עסקאות מול כל לקוח.

התחדשות עירונית ברמת השרון

יזמים של תמ”א 38 ברמת השרון ובעלי דירות ברעננה נהנים מהיכולות להוציא לפועל פרויקטים וכן גם מהיכולת השיווקיות הייחודיות של איצקוביץ נכסים – התחדשות עירונית ברמת השרון – תיווך תמ”א 38 ברמת השרון, יזם תמ”א 38 ברמת השרון אשר מסייע למי שמעוניין למכור את הדירות – תמ”א 38 שיווק דירות – מתן ליווי משלב מתן ייעוץ התחדשות עירונית ברמת השרון ללקוחות שמעוניינים לרכוש דירה בפרויקט, דרך שיווק דירות תמ”א 38 ברמת השרון , מיתוג תמ”א 38 של הפרויקט, מכירות תמ”א 38 – מכירתן של הדירות וסגירת עסקאות מול כל לקוח.

התחדשות עירונית בהוד השרון

יזמים של תמ”א 38 בהוד השרון ובעלי דירות בהוד השרון נהנים מהיכולות להוציא לפועל פרויקטים וכן גם מהיכולת השיווקיות הייחודיות של איצקוביץ נכסים – התחדשות עירונית ברעננה – תיווך תמ”א 38 בהוד השרון, יזם תמ”א 38 בהוד השרון אשר מסייע למי שמעוניין למכור את הדירות – תמ”א 38 שיווק דירות בהוד השרון – מתן ליווי משלב מתן ייעוץ התחדשות עירונית בהוד השרון ללקוחות שמעוניינים לרכוש דירה בפרויקט, דרך שיווק דירות תמ”א 38 בהוד השרון , מיתוג תמ”א 38 של הפרויקט, מכירות תמ”א 38 – מכירתן של הדירות וסגירת עסקאות מול כל לקוח.

התחדשות עירונית בנתניה

יזמים של תמ”א 38 בנתניה ובעלי דירות בנתניה נהנים מהיכולות להוציא לפועל פרויקטים וכן גם מהיכולת השיווקיות הייחודיות של איצקוביץ נכסים – התחדשות עירונית בנתניה – תיווך תמ”א 38, יזם תמ”א 38 בנתניה אשר מסייע למי שמעוניין למכור את הדירות – תמ”א 38 שיווק דירות – מתן ליווי משלב מתן ייעוץ התחדשות עירונית בנתניה ללקוחות שמעוניינים לרכוש דירה בפרויקט, דרך שיווק דירות תמ”א 38 בנתניה , מיתוג תמ”א 38 של הפרויקט, מכירות תמ”א 38 בנתניה – מכירתן של הדירות וסגירת עסקאות מול כל לקוח.

משרדנו צבר ניסיון עשיר בתחומי יזמות התחדשות עירונית –  שיווק פרויקטים של תמ”א 38 – ליווי וייעוץ פרוייקט תמ”א 38 החל משלב תכנון הדירות ועד לאכלוס הפרויקט, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם

ייעוץ וליווי התחדשות עירונית

אנו מתמחים ב- ליווי דיירי התחדשות עירונית – ובניהול מספר תחומים בפרויקטים של התחדשות עירונית:
ניהול משא ומתן – גישור ופישור על פערים, ניתוח השוק, תכנון, שיווק, יכולות מכירה.

ליווי דיירים מאפשר לדיירים שמעוניינים במימוש התחדשות עירונית לעשות זאת.
נדאג לאיזון מלא בין הדיירים מבחינת התמורה שכל אחד מהם יקבל בנוסף למה שיש להם – כך שיקבלו חלק שווה ברווחיות של הפרויקט .
כל פעילות תמורה נעשית כאשר הדיירים ממשיכים בשגרת החיים הרגילה שלהם .

קידום פרויקט התחדשות עירונית בשרון

שילובם של תחומים אלה מאפשר תוצאות טובות ולקדם אתכם לתוצאה המיוחלת.

קידום פרויקטים של התחדשות עירונית

לפני ביצוע התחדשות עירונית– לצורך קידום פרוייקט התחדשות עירונית, אנו מבצעים ללא עלות בדיקת היתכנות כדי לברר את זכאותכם והאופציות השונות לתמ”א 38/1 או תמ”א 38/2 או פרויקט פינוי בינוי – אנו בודקים מהו שטח הבניין, מתי הוא נבנה ונתונים קריטיים נוספים, בהתאם לתוכניות התב”ע בעירייה ולתוכניות הבניין עצמו.
כמו כן במקרים של תמ”א 38/1 אנו נבדוק עם אדריכל את את אפשרויות השיפוץ, לצורך מימוש הפוטנציאל במלואו וניצול זכויות הבנייה.

במהלך ביצוע הפרויקט – הצוות של איצקוביץ נכסים מורכב מאנשי מקצוע שמתמחים בתמ”א 38 עם ניסיון מוכח בתחום קשרי דיירים שמהווים גשר לקידום התהליך ויודעים לתפור את התמ”א 38 בצורה הכי אפקטיבית תוך התגברות על המכשולים הרבים שצפויים וצצים בתהליכים של קידום פרויקטים תמ”א 38.
אנשינו מלווים את הפרוייקט החל בהתאמת הגורמים המלווים – איתור בעלי הנכסים הרשומים בטאבו, זימון בעלי הנכסים לאסיפות דיירים, הצגת הפרויקט לדיירים וקבלת הסכמתם ליציאה לדרך משותפת, בחירת נציגות דיירים – אם מדובר במתחם של כמה מבנים – קבוצת הנציגות מורכבת ממספר נציגים – נציג מכל מבנה שנבחר על ידי הדיירים, מציאת יזם וקבלני ביצוע בעלי חוסן כלכלי, החתמת הדיירים על טופסי nonshop שמאפשרים ליזם לבדוק היתכנות ולמקסם את תכניות הפרויקט לצורך מתן תמורות הולמות לדיירים וקבלת היתרי בנייה, אנשי מקצוע שמלווים את הפרויקט כמו עורך דין מייצג דיירים, בעלי ניסיון והתמחות ספציפית בתחום ההתחדשות העירונית, שמאי מלווה ומפקח בנייה שמתכנן את הסטנדרט הגבוה של הדירות והבניין.
לאורך התהליך אנו שומרים על שקיפות בפני כל הצדדים היות וכאשר המידע עובר באופן רציף ההתנהלות הרבה יותר קלה ויעילה.

לאחר הבנייה – בסוף הפרויקט – אנו מטפלים בכל הכרוך בעניין מכירות הנדל”ן למגורים.
למשרדנו ניסיון רב בשיווק ומכירה של נכסי נדל”ן ללקוח הישראלי ולמשקיעי חוץ עם ידע בנושאים משיקים כגון מיסוי וניהול נכסים.

שיווק תמ”א 38

שיווק פרויקטים תמ״א 38 ובנייה חדשה – אצלנו תוכלו למצוא פרויקטים חדשים שאנו משווקים, ופרויקטים תמ״א 38 – בעיקר תמ”א 38 בשרון – בשיווק בלעדי שלנו, בכל פרויקט שאנו משווקים דירות תמ”א 38, ניתן למצוא את התוכניות , תמונות, הסברים ומקום שבו תוכלו לשלוח פרטים שלכם כדי שנוכל ליצור אתכם קשר .

תמ”א 38 באזור השרון

השירותים של ליווי, ייעוץ , שיווק דירות תמ”א 38, מכירה תמ”א 38  ויזמות תמ”א 38 ניתנים בכל אזור השרון – תמ”א 38 בהרצליהתמ”א 38 בנתניהתמ”א 38 ברעננהתמ”א 38 בכפר סבאתמ”א 38 בהוד השרוןתמ”א 38 ברמת השרוןתמ”א 38 ברמת אביב.

רעננה במיוחד בולטת בישראל בכמות קבלת היתרי בנייה – העירייה והעומדים בראשה מעודדים הריסת מבנים ישנים והקמת בתים חדשים – בבחינת ישן מפני חדש תוציא.

בעלי נכסים – לבדיקת התכנות ביצוע התחדשות פרויקט עירונית בבניינכם – התקשרו אלינו.

יזמים – לשיווק דירותיכם בפרויקטים חדשים או קיימים – התקשרו אלינו.

פינוי בינוי ברעננה

פינוי בינוי בהרצליה

פינוי בינוי בשרון

פינוי בינוי בנתניה

 

התחדשות עירונית – איצקוביץ נכסים – פינוי בינוי – תמ”א 38 – הגדלת היצע הדירות כפתרון למשבר הדיור, תוספת ממ”דים תוספת מרפסת שמש ושיפור חזות העיר

מוכר או משכיר את הנכס ?
קונה, מחפש מנהל נכסים ?

צרו קשר עכשיו: