הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

09-7413300

מגרשים בכפר יונה

מחפשים לקנות או למכור מגרש בכפר יונה? קניית מגרש בכפר יונה / קניית מגרשים בכפר יונה אינו דבר של מה בכך / מכירת מגרש בכפר יונה / מכירת מגרשים בכפר יונה אינו דבר של מה בכך.
בדרך כלל שווים של מגרשים עולה בקצב מהיר ומציעים תשואה נאה לרוכשים, כל עוד אלו נרכשו בשלבים מוקדמים.
אנחנו באיצקוביץ נכסים שמח להציע לכם מבחר מגרשים למכירה במיקומים אסטרטגיים באזור כפר יונה ובגדלים שונים.

עיסקאות של מכירת מגרשים בכפר יונה / קניית מגרשים בכפר יונה הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים.
היכנסו ל – מגרש למכירה בכפר יונה / מגרשים למכירה בכפר יונה, צפו בתמונות, מידע, מחירים של מגרש בכפר יונה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו מגרש בכפר יונה שמתאים לכם להקמת הבית או להשקעה.
חפשו – למכירה מגרש בכפר יונה / למכירה מגרשים בכפר יונה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של מגרש למכירה / מגרשים למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

המודעות המעניינות ביותר של מגרשים למכירה לא תמיד מתפרסמות באתרי האינטרנט שעוסקים בתחום אך נמצאות ברשותם של מתווכים.
לכן, עלול להיות שתפספסו אופציות מעניינות ורלוונטיות, מה שאומר שאם אתם רציניים לגבי האפשרות הזאת, כדאי שתפנו עוד היום אל איצקוביץ נכסים בו נמצא מאגר של מגרשים למכירה.

אצלנו תמצאו אנשי מקצוע שיש להם הרבה ניסיון שעוסקים בתחום הספציפי והמיוחד של מגרשים.
אנו בעלי הבנה, ידיעה וגישה בתחום המגרשים.
ניתן לכם שירות יעיל ומהיר, אנחנו וותיקים בתחום ובעלי ניסיון רב, נעשה הכול כדי לתת את הטוב ביותר לכל לקוח וזה אומר יחס אישי, לבביות, זמינות ושירות. הגיע הזמן לקנות מגרש ולבנות עליו בית לכל המשפחה, אז למה אתם מחכים?

דירות בכפר יונה

איצקוביץ נכסים מציע לכם מבחר של דירות למכירה בכפר יונה / דירות גג בכפר יונה, דירות פנטהאוז בכפר יונה, דירות דופלקס בכפר יונה.

לרוכשים / למשקיעים בכפר יונה – דירה למכירה בכפר יונה / דירות להשקעה בכפר יונה / נכסים למכירה בכפר יונה .

כל אדם שבבעלותו דירה ושבכוונתנו למכור, ושואל עצמו "מה עליי לעשות בכדי למכור את הדירה בכפר יונה בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר".

אנו גאים לשרת את לקוחותינו במציאת / קניה ומכירה של נכסי נדל"ן באזור כפר יונה שסוגר רבה עסקאות מכר של – נדל"ן בכפר יונה – דירות, דירות גג, דירות פנטהאוז, דירות דופלקס, קרקעות, משרדים ונכסים באזור כפר יונה.

בתים בכפר יונה

מחפשים לקנות או למכור בית בכפר יונה? קניית בית בכפר יונה הוא אינו דבר של מה בכך/ מכירת בית פרטי בכפר יונה אינו עניין של מה בכך.
 היכנסו ל – בתים למכירה בכפר יונה / בית למכירה בכפר יונה, צפו בתמונות, מחירים של בתים בכפר יונה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית בכפר יונה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים בכפר יונה / למכירה בית בכפר יונה – איצקוביץ נכסים, המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

בתים פרטיים בכפר יונה

מחפשים לקנות או למכור בית פרטי בכפר יונה? קניית בית פרטי בכפר יונה אינו דבר של מה בכך / מכירת בית פרטי בכפר יונה אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – בתים פרטיים למכירה בכפר יונה / בית פרטי למכירה בכפר יונה, צפו בתמונות, מחירים של בתים פרטיים בכפר יונה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית הפרטי בכפר יונה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים פרטיים בכפר יונה / למכירה בית פרטי בכפר יונה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית פרטי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דו משפחתי בכפר יונה

מחפשים לקנות או למכור דו משפחתי בכפר יונה? קניית דו משפחתי בכפר יונה אינו דבר של מה בכך / מכירת דו משפחתי בכפר יונה אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – דו משפחתי למכירה בכפר יונה / דו משפחתי למכירה בכפר יונה, צפו בתמונות, מחירים של דו משפחתי בכפר יונה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו דו משפחתי בכפר יונה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה דו משפחתי בכפר יונה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של דו משפחתי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דירות קוטג' בכפר יונה

מחפשים לקנות או למכור קוטג' בכפר יונה? קניית קוטג' בכפר יונה / קניית דירת קוטג' בכפר יונה אינו דבר של מה בכך / מכירת קוטג' בכפר יונה / מכירת דירת קוטג' בכפר יונה אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת קוטג'ים בכפר יונה / קניית קוטג'ים בכפר יונה הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים
היכנסו ל – קוטג' למכירה בכפר יונה / דירת קוטג' למכירה בכפר יונה, צפו בתמונות, מחירים של קוטג' בכפר יונה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו קוטג' בכפר יונה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה קוטג' בכפר יונה / למכירה דירת קוטג' בכפר יונה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של קוטג' למכירה / דירת קוטג' למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

וילות בכפר יונה

מחפשים לקנות או למכור וילה בכפר יונה? קניית וילה בכפר יונה / קניית וילות בכפר יונה אינו דבר של מה בכך / מכירת וילה בכפר יונה / מכירת וילות בכפר יונה אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת וילות בכפר יונה / קניית וילות בכפר יונה הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים.
היכנסו ל – וילה למכירה בכפר יונה / וילות למכירה בכפר יונה, צפו בתמונות, מידע, מחירים של וילה בכפר יונה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו וילה בכפר יונה שמתאימה לכם.
חפשו – למכירה וילה בכפר יונה / למכירה וילות בכפר יונה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של וילה למכירה / וילות למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

מיון לפי
  • גודל הנכס
  • מחיר
  • תאריך הוספה
רשת
רשימה

למכירה 4 חדרים ברעננה
₪2990000

למכירה


4 חדרים
|
ברחוב הר סיני ברעננה דירה למכירה 4 חדרים, מעלית וחניה, קומה שניה. לסירטון - https://youtu.

דירת גן למכירה בנווה זמר רעננה
₪5100000

למכירה


5 חדרים
|
למכירה דירת גן בנווה זמר רעננה - דירת גן למכירה בנווה זמר רעננה 133 מטר מרובע, 60 מטר מרובע הגינה. מחסן, שתי חניות מקורות, לא עוקבות.

למכירה דופלקס 5 חדרים ברעננה
₪4990000

למכירה


5 חדרים
|
למכירה דופלקס 5 חדרים ברעננה - ברעננה למכירה דופלקס 5 חדרים, 3 חדרים בקומת כניסה, 2 חדרים בקומה עליונה, מרפסת שמש 22 מטר מרובע בקומת הכניסה, 14 מטר מרובע מרפסת בקומה העליונה . ארנונה 1500 לחודשיים, 290 שקל דמי וועד בית.

דופלקס חדש למכירה ברעננה
₪5700000

למכירה


5 חדרים
|
למכירה דירת דופלקס ברעננה - דופלקס למכירה ברעננה - דירת דופלקס 5 חדרים חדשה למכירה ברעננה בשיווק של איצקוביץ נכסים - מרפסת שמש בשטח 138 מ"ר

משרדים למכירה בראשון לציון
₪3630000

למכירה


5 חדרים
|
משרדים למכירה בראשון לציון - למכירה משרדים בראשון לציון בבניין מפואר 220 מ"ר מחולק ל 5 משרדים מתוכם 3 משרדים עם יציאה למרפסת, גמר מלא.

4 חדרים למכירה בבר אילן
₪3300000

למכירה


4 חדרים
|
דירת 4 חדרים למכירה בבר אילן ברעננה, למכירה ברעננה 4 חדרים ברחוב בר אילן , קומה 5 עורפית, 120 מ"ר בשיווק איצקוביץ נכסים

למכירה 5 חדרים בבר אילן
₪3400000

למכירה


5 חדרים
|
1 חניותParking(s)
למכירה ברעננה 5 חדרים ברחוב בר אילן כולל חניה, 150 מ"ר בשיווק איצקוביץ נכסים

משרד למכירה ברעננה
₪2706000

למכירה


1 חדרים
|
למכירה משרד ברעננה, משרד למכירה ברעננה, ברעננה משרד למכירה - 123 מ"ר לפי 22000 שקל למ"ר

למכירה 5 חדרים במזרח רעננה
₪4250000

למכירה


5 חדרים
|
2 חניותParking(s)
למכירה במזרח רעננה דירת 5 חדרים משודרגת לנוף פתוח ומקסים כ 140 מ"ר קומה 11 שתי חניות שתי מעליות, יש מעלית שבת, 3 כיווני אוויר

למכירה דירה ברעננה
₪2590000

למכירה


3.5 חדרים
|
למכירה 3,5 חדרים ברעננה ברחוב חפץ חיים 105 מ"ר 2 מרפסות שמש אחת גדולה 15 מ"ר ושניה עורפית 5 מ"ר , קומת קרקע מתוך 6 , מזגנים בחדרים, חדרים מרווחים ומוארים נכס משופץ, ממ"ד גדול, כ"א דרום וצפון. פינוי גמיש לסירטון ביוטיוב - https://youtu.

למכירה ברעננה ברחוב גולומב
₪2590000

למכירה


4 חדרים
|
למכירה 4 חדרים ברעננה ברחוב גולומב קומה ראשונה עורפית ושקטה מעלית וחניה 114 מ"ר

למכירה ברחוב נילי ברעננה
₪7200000

למכירה


1 חדרים
|
למכירה ברחוב נילי ברעננה - בית קרקע למכירה ברעננה רחוב נילי, אדמה פרטית, רחוב הולנדי שקט בחלק הדרום מזרחי של רעננה מגרש 380 מ"ר בנוי 170 מ"ר יש עוד זכויות בניה, לשיפוץ חלקי
58 נכסים סך הכלנכסים בדף