הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

09-7413300

דירות באבן יהודה

מחפשים לקנות או למכור דירה באבן יהודה? קניית דירה באבן יהודה הוא אינו דבר של מה בכך/ מכירת דירה באבן יהודה אינו עניין של מה בכך.
 היכנסו ל – דירות למכירה באבן יהודה / דירה למכירה באבן יהודה, צפו בתמונות, מחירים של דירות באבן יהודה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הדירה באבן יהודה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בדירות באבן יהודה / למכירה דירה באבן יהודה – איצקוביץ נכסים, המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של דירה למכירה עבורכם – דירות גג באבן יהודה, דירות פנטהאוז באבן יהודה, דירות דופלקס באבן יהודה.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

בתים באבן יהודה

מחפשים לקנות או למכור בית באבן יהודה? קניית בית באבן יהודה הוא אינו דבר של מה בכך/ מכירת בית פרטי באבן יהודה אינו עניין של מה בכך.
 היכנסו ל – בתים למכירה באבן יהודה / בית למכירה באבן יהודה, צפו בתמונות, מחירים של בתים באבן יהודה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית באבן יהודה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים באבן יהודה / למכירה בית באבן יהודה – איצקוביץ נכסים, המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

בתים פרטיים באבן יהודה

מחפשים לקנות או למכור בית פרטי באבן יהודה? קניית בית פרטי באבן יהודה אינו דבר של מה בכך / מכירת בית פרטי באבן יהודה אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – בתים פרטיים למכירה באבן יהודה / בית פרטי למכירה באבן יהודה, צפו בתמונות, מחירים של בתים פרטיים באבן יהודה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית הפרטי באבן יהודה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים פרטיים באבן יהודה / למכירה בית פרטי באבן יהודה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית פרטי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דו משפחתי באבן יהודה

מחפשים לקנות או למכור דו משפחתי באבן יהודה? קניית דו משפחתי באבן יהודה אינו דבר של מה בכך / מכירת דו משפחתי באבן יהודה אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – דו משפחתי למכירה באבן יהודה / דו משפחתי למכירה באבן יהודה, צפו בתמונות, מחירים של דו משפחתי באבן יהודה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו דו משפחתי באבן יהודה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה דו משפחתי באבן יהודה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של דו משפחתי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דירות קוטג' באבן יהודה

מחפשים לקנות או למכור קוטג' באבן יהודה? קניית קוטג' באבן יהודה / קניית דירת קוטג' באבן יהודה אינו דבר של מה בכך / מכירת קוטג' באבן יהודה / מכירת דירת קוטג' באבן יהודה אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת קוטג'ים באבן יהודה / קניית קוטג'ים באבן יהודה הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים
היכנסו ל – קוטג' למכירה באבן יהודה / דירת קוטג' למכירה באבן יהודה, צפו בתמונות, מחירים של קוטג' באבן יהודה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו קוטג' באבן יהודה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה קוטג' באבן יהודה / למכירה דירת קוטג' באבן יהודה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של קוטג' למכירה / דירת קוטג' למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

וילות באבן יהודה

מחפשים לקנות או למכור וילה באבן יהודה? קניית וילה באבן יהודה / קניית וילות באבן יהודה אינו דבר של מה בכך / מכירת וילה באבן יהודה / מכירת וילות באבן יהודה אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת וילות באבן יהודה / קניית וילות באבן יהודה הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים.
היכנסו ל – וילה למכירה באבן יהודה / וילות למכירה באבן יהודה, צפו בתמונות, מידע, מחירים של וילה באבן יהודה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו וילה באבן יהודה שמתאימה לכם.
חפשו – למכירה וילה באבן יהודה / למכירה וילות באבן יהודה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של וילה למכירה / וילות למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

מגרשים באבן יהודה

מחפשים לקנות או למכור מגרש באבן יהודה? קניית מגרש באבן יהודה / קניית מגרשים באבן יהודה אינו דבר של מה בכך / מכירת מגרש באבן יהודה / מכירת מגרשים באבן יהודה אינו דבר של מה בכך.
בדרך כלל שווים של מגרשים עולה בקצב מהיר ומציעים תשואה נאה לרוכשים, כל עוד אלו נרכשו בשלבים מוקדמים.
אנחנו באיצקוביץ נכסים שמח להציע לכם מבחר מגרשים למכירה במיקומים אסטרטגיים באזור אבן יהודה ובגדלים שונים.

עיסקאות של מכירת מגרשים באבן יהודה / קניית מגרשים באבן יהודה הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים.
היכנסו ל – מגרש למכירה באבן יהודה / מגרשים למכירה באבן יהודה, צפו בתמונות, מידע, מחירים של מגרש באבן יהודה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו מגרש באבן יהודה שמתאים לכם להקמת הבית או להשקעה.
חפשו – למכירה מגרש באבן יהודה / למכירה מגרשים באבן יהודה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של מגרש למכירה / מגרשים למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

המודעות המעניינות ביותר של מגרשים למכירה לא תמיד מתפרסמות באתרי האינטרנט שעוסקים בתחום אך נמצאות ברשותם של מתווכים.
לכן, עלול להיות שתפספסו אופציות מעניינות ורלוונטיות, מה שאומר שאם אתם רציניים לגבי האפשרות הזאת, כדאי שתפנו עוד היום אל איצקוביץ נכסים בו נמצא מאגר של מגרשים למכירה.

אצלנו תמצאו אנשי מקצוע שיש להם הרבה ניסיון שעוסקים בתחום הספציפי והמיוחד של מגרשים.
אנו בעלי הבנה, ידיעה וגישה בתחום המגרשים.
ניתן לכם שירות יעיל ומהיר, אנחנו וותיקים בתחום ובעלי ניסיון רב, נעשה הכול כדי לתת את הטוב ביותר לכל לקוח וזה אומר יחס אישי, לבביות, זמינות ושירות. הגיע הזמן לקנות מגרש ולבנות עליו בית לכל המשפחה, אז למה אתם מחכים?

מיון לפי
  • גודל הנכס
  • מחיר
  • תאריך הוספה
רשת
רשימה

למכירה 4 חדרים ברעננה
₪2990000

למכירה


4 חדרים
|
ברחוב הר סיני ברעננה דירה למכירה 4 חדרים, מעלית וחניה, קומה שניה. לסירטון - https://youtu.

דירת גן למכירה בנווה זמר רעננה
₪5100000

למכירה


5 חדרים
|
למכירה דירת גן בנווה זמר רעננה - דירת גן למכירה בנווה זמר רעננה 133 מטר מרובע, 60 מטר מרובע הגינה. מחסן, שתי חניות מקורות, לא עוקבות.

למכירה דופלקס 5 חדרים ברעננה
₪4990000

למכירה


5 חדרים
|
למכירה דופלקס 5 חדרים ברעננה - ברעננה למכירה דופלקס 5 חדרים, 3 חדרים בקומת כניסה, 2 חדרים בקומה עליונה, מרפסת שמש 22 מטר מרובע בקומת הכניסה, 14 מטר מרובע מרפסת בקומה העליונה . ארנונה 1500 לחודשיים, 290 שקל דמי וועד בית.

דופלקס חדש למכירה ברעננה
₪5700000

למכירה


5 חדרים
|
למכירה דירת דופלקס ברעננה - דופלקס למכירה ברעננה - דירת דופלקס 5 חדרים חדשה למכירה ברעננה בשיווק של איצקוביץ נכסים - מרפסת שמש בשטח 138 מ"ר

משרדים למכירה בראשון לציון
₪3630000

למכירה


5 חדרים
|
משרדים למכירה בראשון לציון - למכירה משרדים בראשון לציון בבניין מפואר 220 מ"ר מחולק ל 5 משרדים מתוכם 3 משרדים עם יציאה למרפסת, גמר מלא.

4 חדרים למכירה בבר אילן
₪3300000

למכירה


4 חדרים
|
דירת 4 חדרים למכירה בבר אילן ברעננה, למכירה ברעננה 4 חדרים ברחוב בר אילן , קומה 5 עורפית, 120 מ"ר בשיווק איצקוביץ נכסים

למכירה 5 חדרים בבר אילן
₪3400000

למכירה


5 חדרים
|
1 חניותParking(s)
למכירה ברעננה 5 חדרים ברחוב בר אילן כולל חניה, 150 מ"ר בשיווק איצקוביץ נכסים

משרד למכירה ברעננה
₪2706000

למכירה


1 חדרים
|
למכירה משרד ברעננה, משרד למכירה ברעננה, ברעננה משרד למכירה - 123 מ"ר לפי 22000 שקל למ"ר

למכירה 5 חדרים במזרח רעננה
₪4250000

למכירה


5 חדרים
|
2 חניותParking(s)
למכירה במזרח רעננה דירת 5 חדרים משודרגת לנוף פתוח ומקסים כ 140 מ"ר קומה 11 שתי חניות שתי מעליות, יש מעלית שבת, 3 כיווני אוויר

למכירה דירה ברעננה
₪2590000

למכירה


3.5 חדרים
|
למכירה 3,5 חדרים ברעננה ברחוב חפץ חיים 105 מ"ר 2 מרפסות שמש אחת גדולה 15 מ"ר ושניה עורפית 5 מ"ר , קומת קרקע מתוך 6 , מזגנים בחדרים, חדרים מרווחים ומוארים נכס משופץ, ממ"ד גדול, כ"א דרום וצפון. פינוי גמיש לסירטון ביוטיוב - https://youtu.

למכירה ברעננה ברחוב גולומב
₪2590000

למכירה


4 חדרים
|
למכירה 4 חדרים ברעננה ברחוב גולומב קומה ראשונה עורפית ושקטה מעלית וחניה 114 מ"ר

למכירה ברחוב נילי ברעננה
₪7200000

למכירה


1 חדרים
|
למכירה ברחוב נילי ברעננה - בית קרקע למכירה ברעננה רחוב נילי, אדמה פרטית, רחוב הולנדי שקט בחלק הדרום מזרחי של רעננה מגרש 380 מ"ר בנוי 170 מ"ר יש עוד זכויות בניה, לשיפוץ חלקי
58 נכסים סך הכלנכסים בדף