הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

09-7413300

חברה לניהול נכסים בתל אביב

– איצקוביץ נכסים – חברת ניהול נכסים בתל אביב – דואגים לכם לראש שקט / חברה לניהול נכסים בתל אביב – מנהלי נכסים בתל אביב המומחים ומנוסים – ניהול נכסים בתל אביב. ניהול נכסים למשקיעי חוץ בתל אביב, ניהול נכסים בתל אביב למשקיעים, אחזקת דירות ובניינים בתל אביב – איצקוביץ – מנהל נכסים בתל אביב .

property management, property management and maintenance services, property management in Tel aviv, maintenance services in Tel aviv

gestion immobilière, services de gestion immobilière et d’entretien, gestion immobilière à Tel aviv, services d’entretien à Tel aviv

управление недвижимостью, услуги по управлению и обслуживанию недвижимости, управление недвижимостью в Тель-Авиве, услуги по обслуживанию в Тель-Авиве

בעל נכס – אם אתה מחפש – ניהול נכסים נדל”ן בתל אביב? / ניהול נכסים יוקרה בתל אביב? / ניהול בתי יוקרה בתל אביב ? / ניהול ואחזקת נכסים בתל אביב ? –  הגעת למקום הנכון ! איצקוביץ נכסים – מנהל נכסים בתל אביב, מתמחים בניהול נכסים עם דגש על ניהול השכרה של דירות בתל אביב, ניהול השכרת דירות בתל אביב , ניהול השכרת דירות לתקופות קצרות, ניהול השכרת דירות נופש ותיירות, וכמו כן ניהול השכרת דירות כשרות לתיירות דתית חרדית, לצד ניהול נכסים מסחריים.  נחסוך ממכם ריצה בין עורכי דין לעריכת חוזים, ניהול החשבונות והמיסים מול רשויות שונות, היבטים משפטיים של ניהול שכירות שמצטברים לכדי עבודה במשרה מלאה וטיפול באחזקה השוטפת של הבית – תיקון תקלות וכו’.

איצקוביץ – חברת ניהול נכסים המומחים בניהול נכסים בתל אביב והסביבה.

ניהול נכסים בתל אביב
ניהול נכסים בתל אביב

052-2236767 

בין תחומי ההתמחות שלנו:

  • ניהול דירות לתיירות דתית ותיירות חרדית

  • ניהול דירות airbnb

  • הכנת הדירה להשכרה על כל הכרוך בכך.

  • ניהול דירות לקהל הרחב

  • ניהול השכרת דירות

  • ניהול השכרת דירות לטווח קצר

  • ניהול השכרת דירות לטווח בינוני

  • ניהול נדל”ן מניב

  • ניהול דירות לתושבי חוץ

  • ליווי משקיעי נדל”ן

השירותים שאנו מעניקים ללקוחותנו:

  • פרסום הנכס

  • איתור מהיר ויעיל של שוכרים ללא תשלום עמלת תיווך נוספת.

  • בדיקה יסודית של השוכרים ודרישה של ערבויות ובטוחות מתאימות.

  • עריכת חוזה שכירות / חידושי חוזים ללא תשלום שכר טרחת עורך דין.

  • קבלת והחלפת דיירים

  • גביית כספים

  • תשלומי חשבונות (ארנונה, מים, חשמל, גז, תקשורת, דמי ועד הבית)

  • תיקונים בנכס (תקלות ונזקים שנוצרים כתוצאה מבלאי או שימוש)

  • מענה לתלונות הדיירים וטיפול שוטף בכל התקלות ובעיות האחזקה כולל סיוד / צביעה.

  • כל התיאומים מול בעלי המקצוע והשגת מחירים מוזלים מהם.

  • ניהול דירות תיירות ונופש.

  • מתן תשומת לב להפרות, תקלות ושינויים בנכס המושכר.

  • ייעוץ משפטי שוטף בכל הקשור לנכס וגם בנושא מיסוי ובחירת מסלול המיסוי המועדף

למי מיועדים שירותי ניהול נכסים?

שירותי ניהול נכסים מתאימים למגוון קהלים שהמשותף להם שיש בבעלותם נכס נדל”ן ומסיבה כלשהי אינם מסוגלים או אינם מעוניינים לטפל במטלות הכרוכות באחזקת הנכס בכוחות עצמם. למעשה, שירותי ניהול נכסים מתאימים לכל מי שלא מעוניין או יכול לנהל בעצמו את הנכס ולזכות בתשואה חודשית פאסיבית ללא התעסקות בכל הקשור בניהול הנכס.

ניהול נכסי יוקרה בתל אביב

ניהול נכס יוקרתי בתל אביב מעלה בפני בעל הנכס חשש לשמירה על מצבו, שמא הלקוחות לא יהיו רגישים לערך הגבוה ויגרמו נזקים לנכס. אנו מנהלי נכסי יוקרה בתל אביב , ערים לנושא ודואגים שהלקוח שיגור בדירה ישמור על הנכס ובמידה ויגרם נזק כלשהו חלילה – בעל הנכס יפוצה על מנת להשיב את המצב לתיקונו. איצקוביץ נכסים – חברה לניהול נכסי יוקרה בתל אביב – וותיקים ומנוסים כשבין לקוחותינו – משקיעי נדל”ן, יורשים שאינם מעוניינים שחלוקת האחריות בטיפול בנכס תגרום לחיכוכים בתוך המשפחה, בעלי נכסים ששינו את מקום המגורים שלהם בתוך ישראל או מחוצה לה, תושבי חוץ ועוד.

ניהול נכסים לתושבי חוץ בתל אביב

ישראל בעיקר ותל אביב בפרט מהווה אבן שואבת לתיירות חוץ המגיעה לישראל (מעל ל 3.5 מיליון מבקרים בשנה) בין אם מדובר בתיירות צליינית, חילונית וכמובן יהודית ותיירות יהודית חרדית. כל הנתונים הללו מייצרים צורך בחברת – ניהול נכסים לתושבי חוץ בתל אביב – היודעת לנהל את הנכס, לשמור עליו, לנצל אותו כדי להגדיל את התשואה עבור בעל הנכס ולשמור על תקינותו.

ניהול נכסים למשקיעים בתל אביב

מספקים שירותים עבור אותם משקיעים אשר מחליטים להסב את דירותיהם לטובת השכרה לתיירות ובגלל המורכבות של שיווק וניהול היחידות בוחרים להיעזר בשירותי חברת ניהול נכסים למשקיעים בתל אביב לתקופות קצרות.

ניהול נכסים לבעלי דירה בתל אביב שעוברים לחו”ל

אם אתם בעלי דירה שנוסעים לתקופה בה תשהו הרחק מהנכס כגון חו”ל ומעוניינים להשכיר את דירתכם, חברתנו תסייע לכם לקבל את שכר הדירה באופן קבוע ללא כאב הראש הכרוך בהשכרתה. אנו נטפל גם בהכנת הדירה להשכרה על כל הכרוך בכך.

הבטחת תשואות גבוהות על הנכס

לבעלי נכס חשוב מאד שתדעו שאתם בידיים טובות ויש מי שידאג לגובה התשואה שתוכלו לקבל עבור השקעתכם, אנו נפעל כדי למקסם עבורכם את התשואה תוך מתן שקט נפשי ובמינימום מאמץ באמצעות ניהול נכון של הנכס.

כיצד תדעו שבחרתם בחברת ניהול נכסים איכותית ?

אתם בוודאי מעוניינים להפקיד את הנכס היקר שלכם רק בידיים טובות ואמינות אנו באיצקוביץ נכסים מנוסים ומכירים את שוק השכירויות על כל גווניו וצדדיו. עושים הכל על מנת להביא לכם, בעלי הבתים, את הידע והניסיון שלנו בניהול דירות כדי שאתם תוכלו להשכיר דירה בראש שקט. באיצקוביץ נכסים מחויבים למקצועיות, לשקיפות, לאמינות ולחשיבה מקורית, תוך מתן שירות מצוין הכולל אחריות ומעורבות צמודה ואישית של מנהל החברה. אנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות ואם יש לכם נכס אנחנו הכתובת עבורכם!

אזורי שירות ניהול נכסים

ניהול נכסים / ניהול נכסי נדל”ן ברחבי מרכז הארץ מחדרה לגדרה ניהול נכסים בשרון – ניהול נכסים ברעננה, ניהול נכסים בירושלים , ניהול נכסים ברמת השרון, ניהול נכסים בירושלים , ניהול נכסים בחדרה , ניהול נכסים בהוד השרון, ניהול נכסים בנתניה , ניהול נכסים בכפר סבא, ניהול נכסים בהרצליה , ניהול נכסים במודיעין

כמה עולה ניהול נכסים בתל אביב ?

מחירי ניהול נכסים נגזרים ממספר מרכיבים ומתומחרים לרוב כאחוז מסוים מההכנסות של שכר הדירה וכפונקציה של כמות העבודה הנדרשת. אנו מחוייבים למתן שירות איכותי, מקצועי, אדיב ומותאם אישית לצרכי ודרישות הלקוחות. צוות איצקוביץ נכסים עומד לרשותכם בכל שאלה או בקשה ובכל עת. לקבלת מידע נוסף התקשרו להתייעץ עם מנהל נכסים מומחה.