דירות להשכרה בהרצליה

דירות להשכרה בהרצליה

מחפשים דירה להשכרה בהרצליה? מחפשים בתים להשכרה בהרצליה?

איצקוביץ נכסים – מתווך נדל"ן מציע לכם מבחר של דירות להשכרה בהרצליה.

כל אדם שבכוונתנו להשכיר דירה בהרצליה או לשכור דירה בהרצליה , ושואל עצמו "מה עליי לעשות בכדי להשכיר את הדירה בהרצליה או לשכור דירה בהרצליה בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר".
לנו ב"איצקוביץ נכסים" יש שיטה ייחודית, עליה אנו מבססים את שיווק הדירות והשכרתן. ואתם רק צריכים להצטרף אלינו וליהנות ממנה.

להשכיר בית בהרצליה – לשכור בית בהרצליה

מחפשים/ות בית להשכרה בהרצליה? בואו להשכיר בית בהרצליהלהשכרה בית בהרצליה בעזרת יועצי הנדל"ן המקצועיים ביותר שישמחו ללוות אותך בתהליך ההשכרה.
לשכור בית בהרצליה אצל איצקוביץ נכסים.

איזה דירה להשכרה אפשר למצוא בהרצליה?

כמתבקש מעיר כמו הרצליה, יש בה גם פוטנציאל נדל"ני גדול מאוד ומגוון נכסים, כך שמעבר לכל פינה תמצאו סוכנות נדל"ן בהרצליה, מתווכים העוסקים בתחום השכרת דירות בהרצליה בין אם אתם מבקשים לשכור דירה או להשכיר דירה בהרצליה.

כל מי שעוסק ב- תיווך דירות בהרצליה יודע שהפוטנציאל האדיר הטמון בעיר הוותיקה תלוי בנכסי היוקרה שנמצאים בה והאוכלוסייה הוותיקה ואיכותית של תושביה.

לוקיישן לוקיישן לוקיישן !

דירה להשכרה בהרצליה

מבלי לגרוע מההיסטוריה המעניינת מאוד של העיר הנפלאה הזו, לא פלא שעולים רבים מאירופה חושקים לגור ולכן מחפשים דירה להשכרה בהרצליה, מעבר לעניין המיקום המועדף לצידו של חוף ים מרהיב עם מרינה יפיפייה ועתיד מזהיר ושפע של מקומות עבודה.

רוצים להשכיר דירה בהרצליה / לשכור דירה בהרצליה ?

למשכירי דירות ובתים בהרצליה –

כל אדם שבבעלותו דירה ושבכוונתנו להשכיר בית או דירה בהרצליה ושואל עצמו "מה עליי לעשות בכדי להשכיר את הדירה בהרצליה בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר".
לנו ב"איצקוביץ נכסים" יש שיטה ייחודית, עליה אנו מבססים את שיווק הדירות ומכירתן. ואתם רק צריכים להצטרף אלינו וליהנות ממנה.

איזה נדל"ן אטרקטיבי אפשר למצוא בהרצליה?

כמתבקש מעיר כמו הרצליה, יש בה גם דירות להשכרה בהרצליה וגם איכות חיים ומעבר לכל פינה תמצאו סוכנות נדל"ן בהרצליה, לצורך חיפוש דירה להשכרה בהרצליה יש לא מעט מתווכים העוסקים בהשכרה של דירות בהרצליה .

כל מי שעוסק ב- תיווך דירות בהרצליה יודע שהפוטנציאל האדיר הטמון בעיר הוותיקה תלוי בנכסי היוקרה שנמצאים בה והאוכלוסייה הוותיקה ואיכותית של תושביה.

לוקיישן לוקיישן לוקיישן !

מבלי לגרוע מההיסטוריה המעניינת מאוד של העיר הנפלאה הזו ושפע מקומות עבודה עם איכות חיים

בעסקה חשובה כל כך שמלווה בפרוצדורה ושווה הרבה כסף, חשוב שתכירו ותבינו את עצמכם ואת יכולתכם.
הרבה פעמים אנשים בטוחים שהם יצליחו להשכיר את הנכס בעצמם כי הם טובים בשיווק / מכירות / משא ומתן.
אך כמו שלא תטפלו בעצמכם בבעיה בריאותית אם אינכם רופאים כך כדאי לפנות בשכירות של דירה למתווך נדל"ן שיעשה זאת עבורכם.

הניסיון של מתווכים בסגירת עסקאות קודמות, הם מכיר את השטח שבו אתם נמצאים, את הלקוחות הפוטנציאליים שיש בו וגם את המשכירים והשוכרים האחרים כך שהוא יוכל לפרסם את הדירה שלכם בצורה יותר מדויקת ויעילה ולהתאים לכם אדם שישכיר את הנכס שלכם .

בנוסף, למתווך עומד הזמן הדרוש כדי להציג את הדירה לשוכרים שמתעניינים בה. 

לפי שכונות – דירות להשכרה בנווה אמירים – דירות להשכרה בשביב – דירות להשכרה בהרצליה פיתוח – דירות להשכרה בנוה עמל – דירות להשכרה בנוף ים – דירות להשכרה ביד התשעה – דירות להשכרה בגן רש"ל – דירות להשכרה בנחלת עדה – דירות להשכרה בנווה ישראל – דירות להשכרה בגני הרצליה – דירות להשכרה בשיכון דרום.

מיון לפי
  • גודל הנכס
  • מחיר
  • תאריך הוספה
רשת
רשימה

להשכרה משרד ברמה גבוהה ברעננה
₪8000 לחודש

להשכרה


4 חדרים
|
1 חניותParking(s)
חדש בבלעדיות איצקוביץ נכסים משרדים ברמה הגבוהה ביותר באזור התעשיה, ברחוב הנופר ברעננה. 4 חדרים, קומה 5, 94 ברוטו 83 נטו. 8000 ש"ח פלוס מע"מ יש חניה אחת. פלוס שנים אופציונאליות בתשלום 500 לחניה. פלוס ארנונה. כניסה מיידי.

להשכרה ברחוב היובל ברעננה
₪7200 לחודש

להשכרה


5 חדרים
|
1 חניותParking(s)
חדש ברחוב היובל המבוקש ברעננה! 5 חדרים, אין מרפסת אין ממד. דירה ענקית ומשופצת, עורפית ושקטה. לפרטים נוספים איצקוביץ נכסים.

משרדים להשכרה ברעננה התעשיה 8
₪6400 לחודש

להשכרה


3 חדרים
|
יש חניותParking(s)
להשכרה ברעננה! משרדים באזור תעשיה ברמה הגבוהה ביותר.

משרד להשכרה
₪38 לחודש

להשכרה


משרד להשכרה באזור תעשיה ברעננה, 38שח למטר, קומה 2, 3כיווני אוויר, צפון, מערב, דרום.
    4 נכסים סך הכלנכסים בדף