דירות להשכרה בנתניה

דירות להשכרה בנתניה

מחפשים דירה להשכרה בנתניה? מחפשים בתים להשכרה בנתניה?

איצקוביץ נכסים מציע לכם מבחר של דירות להשכרה בנתניה.

כל אדם שבכוונתנו להשכיר דירה בנתניה או לשכור דירה בנתניה , ושואל עצמו "מה עליי לעשות בכדי להשכיר את הדירה בנתניה או לשכור דירה בנתניה בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר".
לנו ב"איצקוביץ נכסים" יש שיטה ייחודית, עליה אנו מבססים את שיווק הדירות והשכרתן. ואתם רק צריכים להצטרף אלינו וליהנות ממנה.

איזה דירה להשכרה אפשר למצוא בנתניה?

כמתבקש מעיר כמו נתניה, יש בה גם פוטנציאל נדל"ני גדול מאוד ומגוון נכסים, כך שמעבר לכל פינה תמצאו סוכנות נדל"ן בנתניה, מתווכים העוסקים בנושא השכרת דירות בנתניה בין אם אתם מבקשים לשכור דירה או להשכיר דירה בנתניה.

כל מי שעוסק ב- תיווך דירות בנתניה יודע שהפוטנציאל האדיר הטמון בעיר הוותיקה תלוי בנכסי היוקרה שנמצאים בה והאוכלוסייה הוותיקה ואיכותית של תושביה.

לוקיישן לוקיישן לוקיישן !

דירה להשכרה בנתניה

מבלי לגרוע מההיסטוריה המעניינת מאוד של העיר הנפלאה הזו, לא פלא שעולים רבים מאירופה חושקים לגור ולכן מחפשים דירה להשכרה בנתניה וגם עבורם יש חשיבות גבוהה להשכרת דירה בנתניה, מעבר לעניין המיקום המועדף לצידו של חוף ים מרהיב עם טיילת יפיפייה ועתיד מזהיר ושפע של מקומות עבודה.

רוצים להשכיר דירה בנתניה / לשכור דירה בנתניה ?

למשכירי דירות ובתים בנתניה –

כל אדם שבבעלותו דירה ושבכוונתנו להשכיר בית או דירה בנתניה ושואל עצמו "מה עליי לעשות בכדי להשכיר את הדירה בנתניה בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר".
לנו משרד תיווך "איצקוביץ נכסים" יש שיטה ייחודית, עליה אנו מבססים את שיווק הדירות ומכירתן. ואתם רק צריכים להצטרף אלינו וליהנות ממנה.

איזה נדל"ן אטרקטיבי אפשר למצוא בנתניה?

כמתבקש מעיר כמו נתניה, יש בה איכות חיים ומעבר לכל פינה תמצאו סוכנות נדל"ן בנתניה, מתווכים העוסקים בהשכרה של דירות בנתניה .

כל מי שעוסק ב- תיווך דירות בנתניה יודע שהפוטנציאל האדיר הטמון בעיר הוותיקה תלוי בנכסי היוקרה שנמצאים בה והאוכלוסייה הוותיקה ואיכותית של תושביה.

לוקיישן לוקיישן לוקיישן !

מבלי לגרוע מההיסטוריה המעניינת מאוד של העיר הנפלאה הזו ושפע מקומות עבודה עם איכות חיים

בעסקה חשובה כל כך שמלווה בפרוצדורה ושווה הרבה כסף, חשוב שתכירו ותבינו את עצמכם ואת יכולתכם.
הרבה פעמים אנשים בטוחים שהם יצליחו להשכיר את הנכס בעצמם כי הם טובים בשיווק / מכירות / משא ומתן.
אך כמו שלא תטפלו בעצמכם בבעיה בריאותית אם אינכם רופאים כך כדאי לפנות בשכירות של דירה למתווך נדל"ן שיעשה זאת עבורכם.

הניסיון של מתווכים בסגירת עסקאות קודמות, הם מכיר את השטח שבו אתם נמצאים, את הלקוחות הפוטנציאליים שיש בו וגם את המשכירים והשוכרים האחרים כך שהוא יוכל לפרסם את הדירה שלכם בצורה יותר מדויקת ויעילה ולהתאים לכם אדם שישכיר את הנכס שלכם .

בנוסף, למתווך עומד הזמן הדרוש כדי להציג את הדירה לשוכרים שמתעניינים בה. 

לפי שכונות –  דירות להשכרה בעיר ימים – דירות להשכרה בקרית השרון – דירות להשכרה בקרית נורדאו – דירות להשכרה ברמת פולג – דירות להשכרה בקרית צאנז – דירות להשכרה בנאות הרצל – דירות להשכרה ברמת ידין – דירות להשכרה בנוה איתמר – דירות להשכרה בעין התכלת – דירות להשכרה ברמת אפריים – דירות להשכרה בנאות גולדה – דירות להשכרה בגן ברכה – דירות להשכרה בנאות שקד אזורים – דירות להשכרה בפרדס הגדוד – דירות להשכרה בפארק שיאים – בנאות גנים שיכון וותיקים – דירות להשכרה בשכונת דורה – דירות להשכרה ברמת חן – דירות להשכרה בחוף הירוק – דירות להשכרה בגבעת האירוסים – דירות להשכרה בגרינטל.

מיון לפי
  • גודל הנכס
  • מחיר
  • תאריך הוספה
רשת
רשימה

להשכרה משרד ברמה גבוהה ברעננה
₪8000 לחודש

להשכרה


4 חדרים
|
1 חניותParking(s)
חדש בבלעדיות איצקוביץ נכסים משרדים ברמה הגבוהה ביותר באזור התעשיה, ברחוב הנופר ברעננה. 4 חדרים, קומה 5, 94 ברוטו 83 נטו. 8000 ש"ח פלוס מע"מ יש חניה אחת. פלוס שנים אופציונאליות בתשלום 500 לחניה. פלוס ארנונה. כניסה מיידי.

להשכרה ברחוב היובל ברעננה
₪7200 לחודש

להשכרה


5 חדרים
|
1 חניותParking(s)
חדש ברחוב היובל המבוקש ברעננה! 5 חדרים, אין מרפסת אין ממד. דירה ענקית ומשופצת, עורפית ושקטה. לפרטים נוספים איצקוביץ נכסים.

משרדים להשכרה ברעננה התעשיה 8
₪6400 לחודש

להשכרה


3 חדרים
|
יש חניותParking(s)
להשכרה ברעננה! משרדים באזור תעשיה ברמה הגבוהה ביותר.

משרד להשכרה
₪38 לחודש

להשכרה


משרד להשכרה באזור תעשיה ברעננה, 38שח למטר, קומה 2, 3כיווני אוויר, צפון, מערב, דרום.
    4 נכסים סך הכלנכסים בדף