הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

09-7413300

למכירה תמ"א 38

במסגרת תמ"א 38 קיימים שני מסלולים עיקריים, (מלבד תוכנית פינוי בינוי), שמעלים באופן ניכר את שוויו של הנכס, ובאים הן לתת מראה חדש ומודרני, בנייה על פי תקנים חדשים – הוספת מיגון (ממ"דים), חיזוק מבנים בפני רעידות אדמה ובאותה הזדמנות תוספת של מרפסת שמש וחניה.

 

    1. תמ”א 38/1 בו מחזקים את הבניין

    1. תמ”א 38/2 בו מפנים את הבניין הישן ובניית בניין חדש

יזמים של תמ"א 38 ובעלי דירות נהנים מהיכולות להוציא לפועל פרויקטים וכן גם מהיכולת השיווקיות הייחודיות של איצקוביץ נכסים אשר מסייעות למי שמעוניין למכור את הדירות – מתן ליווי משלב מתן ייעוץ תמ"א 38 ללקוחות שמעוניינים לרכוש דירה בפרויקט, דרך שיווק דירות תמ"א 38 , מיתוג תמ"א 38 של הפרויקט, מכירות תמ"א 38 – מכירתן של הדירות וסגירת עסקאות מול כל לקוח.

משרדנו צבר ניסיון עשיר בתחומי שיווק פרויקטים של תמ"א 38ליווי וייעוץ פרוייקט תמ"א 38 החל משלב תכנון הדירות ועד לאכלוס הפרויקט, השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם

ייעוץ וליווי תמ"א 38

ליווי דיירים תמ"א 38

אנו מתמחים ב- ליווי דיירי תמ"א 38 – ובניהול מספר תחומים בפרויקטים של תמ"א 38:
ניהול משא ומתן – גישור ופישור על פערים, ניתוח השוק, תכנון, שיווק, יכולות מכירה.

ליווי דיירים מאפשר לדיירים שמעוניינים במימוש תמ"א 38 לעשות זאת.
נדאג לאיזון מלא בין הדיירים מבחינת התמורה שכל אחד מהם יקבל בנוסף למה שיש להם – כך שיקבלו חלק שווה ברווחיות של הפרויקט .
כל פעילות תמורה נעשית כאשר הדיירים ממשיכים בשגרת החיים הרגילה שלהם .

שילובם של תחומים אלה מאפשר תוצאות טובות ולקדם אתכם לתוצאה המיוחלת.

קידום פרויקטים של תמ"א 38

לפני ביצוע הפרוייקט – לצורך קידום פרוייקט תמ"א 38, אנו מבצעים ללא עלות בדיקת היתכנות כדי לברר את זכאותכם והאפציות השונות לתמ"א 38/1 או תמ"א 38/2 או פרויקט פינוי בינוי – אנו בודקים מהו שטח הבניין, מתי הוא נבנה ונתונים קריטיים נוספים, בהתאם לתוכניות התב"ע בעירייה ולתוכניות הבניין עצמו.
כמו כן במקרים של תמ"א 38/1 אנו נבדוק עם אדריכל את את אפשרויות השיפוץ, לצורך מימוש הפוטנציאל במלואו וניצול זכויות הבנייה.

במהלך ביצוע הפרויקט – הצוות של איצקוביץ נכסים מורכב מאנשי מקצוע שמתמחים בתמ"א 38 עם ניסיון מוכח בתחום קשרי דיירים שמהווים גשר לקידום התהליך ויודעים לתפור את התמ"א 38 בצורה הכי אפקטיבית תוך התגברות על המכשולים הרבים שצפויים וצצים בתהליכים של קידום פרויקטים תמ"א 38.
אנשינו מלווים את הפרוייקט החל בהתאמת הגורמים המלווים – איתור בעלי הנכסים הרשומים בטאבו, זימון בעלי הנכסים לאסיפות דיירים, הצגת הפרויקט לדיירים וקבלת הסכמתם ליציאה לדרך משותפת, בחירת נציגות דיירים – אם מדובר במתחם של כמה מבנים – קבוצת הנציגות מורכבת ממספר נציגים – נציג מכל מבנה שנבחר על ידי הדיירים, מציאת יזם וקבלני ביצוע בעלי חוסן כלכלי, החתמת הדיירים על טופסי nonshop שמאפשרים ליזם לבדוק היתכנות ולמקסם את תכניות הפרויקט לצורך מתן תמורות הולמות לדיירים וקבלת היתרי בנייה, אנשי מקצוע שמלווים את הפרויקט כמו עורך דין מייצג דיירים, בעלי ניסיון והתמחות ספציפית בתחום ההתחדשות העירונית, שמאי מלווה ומפקח בנייה שמתכנן את הסטנדרט הגבוה של הדירות והבניין.
לאורך התהליך אנו שומרים על שקיפות בפני כל הצדדים היות וכאשר המידע עובר באופן רציף ההתנהלות הרבה יותר קלה ויעילה.

לאחר הבנייה – בסוף הפרויקט – אנו מטפלים בכל הכרוך בעניין מכירות הנדל”ן למגורים.
למשרדנו ניסיון רב בשיווק ומכירה של נכסי נדל”ן ללקוח הישראלי ולמשקיעי חוץ עם ידע בנושאים משיקים כגון מיסוי וניהול נכסים.

שיווק תמ"א 38

שיווק פרויקטים תמ״א 38 ובנייה חדשה – אצלנו תוכלו למצוא פרויקטים חדשים שאנו משווקים, ופרויקטים תמ״א 38 – בעיקר תמ"א 38 בשרון – בשיווק בלעדי שלנו, בכל פרויקט שאנו משווקים דירות תמ"א 38, ניתן למצוא את התוכניות , תמונות, הסברים ומקום שבו תוכלו לשלוח פרטים שלכם כדי שנוכל ליצור אתכם קשר .

תמ"א 38 באזור השרון

השירותים של ליווי, ייעוץ , שיווק דירות תמ"א 38, מכירה תמ"א 38  ויזמות תמ"א 38 ניתנים בכל אזור השרון – תמ"א 38 בהרצליה, תמ"א 38 בנתניה, תמ"א 38 ברעננה, תמ"א 38 בכפר סבא, תמ"א 38 בהוד השרון, תמ"א 38 ברמת השרון, תמ"א 38 ברמת אביב.

רעננה במיוחד בולטת בישראל בכמות קבלת היתרי בנייה – העירייה והעומדים בראשה מעודדים הריסת מבנים ישנים והקמת בתים חדשים – בבחינת ישן מפני חדש תוציא.

בעלי נכסים – לבדיקת התכנות ביצוע תמ"א 38 בבניינכם – התקשרו אלינו.

יזמים – לשיווק דירותיכם בפרויקטים חדשים או קיימים – התקשרו אלינו.