הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

09-7413300

התחדשות עירונית הרצליה

פינוי בינוי הרצליה – התחדשות עירונית הרצליה – פינוי בינוי בהרצליה

מיקומה של הרצליה באזור השרון באזור המרכז, הופכת אותה לעיר מבוקשת לפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית בהרצליה – פינוי בינוי בהרצליה.

אדמותיה של העיר הרצליה נחשבות ליקרות כמו בערים רבות ברחבי העולם לכן בשנים האחרונות הרשות המקומית בהרצליה מקדמת פרויקטים רבים של פינוי בינוי הרצליה.

תמ”א 38 בהרצליה

מכיוון שתמ”א 38 בהרצליה הינו פרוייקט רחב ממדים המצריך חשיבה מערכתית, איצקוביץ נכסים התחדשות עירונית, מציעים לכם את השירות הטוב ביותר, ליווי , ייעוץ ושיווק.

בפרוייקט תמ”א 38 שואפים לנצל את הקרקע ולהגדיל את כמות יחידות הדיור ככל הניתן ע”פ חוק.
אם אתם מתגוררים בבניין ישן בהרצליה ורוצים למקסם רווחים וליהנות בעתיד מפרויקט פינוי בינוי? השורות הבאות נכתבות במיוחד עבורכם.

בעבר, סגנון הבנייה ב הרצליה היה מאופיין בעיקר בבתים פרטיים ובבניינים נמוכים, הגידול באוכלוסייה, לצד ריבוי מקומות התעסוקה, התפתחות אזור התעשייה ב הרצליה וחברות גדולות ורבות שממוקמות בה מעלים באופן דרמטי את הביקוש לדירות בעיר, אשר מתאימות בעיקר למשפחות.

תוכנית פינוי בהרצליה

קיימות תוכניות לפינוי בינוי במרכז העיר הרצליה ושד’ בן-גוריון בפרט כמו כן פינוי בינוי במתחם ביל”ו, במתחם שיכון דרום הרצליה.

כמו כן יש פרויקטים להתחדשות עירונית בשכונת נווה ישראל, הדיירים התאגדו והמתינו לקבלת היתר בניה להריסה ולבניה מחדש של המתחם והנה, בשנת 2021, יצא לדרך פרויקט הגפן הרצליה פינת גליל ים אשר נהנה מנגישות גבוהה לשכונת גליל ים בעקבות הכביש אשר נסלל בשנת 2020 ומחבר בין שכונת גליל ים ושכונת נווה ישראל.

הפרויקטים מלווים על ידי המנהלת להתחדשות עירונית הפועלת תחת מנהל ההנדסה בעירייה.
המנהלה מקדמת בהתמדה את הליכי התכנון והבינוי, ומספקת לתושבי העיר וליזמים השונים מידע מקצועי, על מנת להקל על התהליך ככל הניתן ולהפחית את תחושות הבלבול וחוסר האונים.

ליווי דיירי פינוי בינוי בהרצליה

נשמח לשרת אתכם בכל פרויקט פינוי בינוי בהרצליה .

משרדנו דואג שהדיירים יבחרו קבוצת ייצוג למתחם – נציגות דיירים, מוצא לדיירים את עורך הדין לפינוי בינוי , כזה שייעודו העיקרי לייצג דיירים ולשמור על האינטרסים שלהם לשמירת זכויותיהם.

משרדנו ביחד עם העורך דין לייצוג דיירים בפינוי בינוי עורך מכרז בין שלושה קבלנים ויחד עם העורך דין והנציגות מחליטים איזה מבין הקבלנים לקחת.

מהו הליך פינוי בינוי

פינוי בינוי הוא תהליך במסגרת התחדשות עירונית שבו הורסים בניינים ישנים ומפנים את הדיירים למקום מגורים חלופי ובונים במקומם בניינים חדשים ומחוזקים לפי תקני בנייה מחמירים ועדכניים יותר, גבוהים יותר ועם יותר דירות מהבניינים שנהרסו בעלי מפרט טכני מתקדם, מרפסת שמש וממ”ד, חניון תת קרקעי ולעיתים גם מחסנים.
התוכנית לוקחת בחשבון שיקולים נוספים כגון גינות ושטחים ירוקים, מרכזי קניות, בתי ספר וגני ילדים, פתרונות תחבורה ועוד.

מה קורה בסיום הבניה בהליך פינוי בינוי

בסיום הבנייה הדיירים חוזרים לדירתם בבניין החדש ויקבלו דירה חדשה – הדירה שיקבלו בדרך כלל גדולה יותר מהדירה המקורית שפינו אך לא בהכרח, אך בטוח ששוויה גבוה הרבה יותר מדירתם הישנה.

זה הזמן להתארגן: מתחמי פינוי בינוי בהרצליה צצים בכל פינה – נצלו את תנופת פרוייקטים של התחדשות עירונית בהרצליה
חידוש מתחמים גדולים העתיד כבר כאן – להרוויח בגדול.

פנו עכשיו אל גיל איצקוביץ ותעלו על גל ההצלחה והבית שלכם יהיה חדש, משודרג ושווה הרבה יותר מהנוכחי.

למה אנחנו ?

איצקוביץ נכסים – יזם פינוי בינוי בהרצליה – בחירה נכונה של יזם מקצועי תבטיח התקדמות מהירה של כל שלבי הפרויקט.
לא מומלץ לבחור בצורה אקראית ולא אחראית יזמים וחברות בניה שאינם בעלי ידע וניסיון – איצקוביץ נכסים מומחה נדל”ן בתחום ויסייע לכם לצלוח את הפרוייקט.

כיצד משפיע הליך פינוי בינוי על איכות החיים בהרצליה

התושבים בהרצליה נהנים ממראה הבניינים החדשים, בתי קפה, גני ילדים ובתי ספר, פארקים ושטחים ירוקים, אשר הופכים את העיר לתוססת ואטרקטיביות יותר
מלבד העלייה בערך הנכסים ישנה גם התגברות במשיכת תושבים נוספים לעיר.

כמה זמן לוקח הליך הפינוי בינוי?

פרוייקטים של פינוי בינוי כוללים שלבים בירוקרטיים ארוכים ומורכבים שנמשכים שנים ארוכות, מרבית הפרויקטים של פינוי בינוי הרצליה אורכים בין 8 ל 10 שנים. התאזרו בסבלנות והתחילו להניע תהליך.