הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

09-7413300

דירות למכירה בכפר סבא

דירות למכירה בכפר סבא

מחפשים דירה בכפר סבא? מחפשים בתים למכירה בכפר סבא? מעוניינים למכור דירה בכפר סבא ?

איצקוביץ נכסים מציע לכם מבחר של נכסים בכפר סבא למכירהדירות למכירה בכפר סבא. לרוכשים / למשקיעים בכפר סבאדירות להשקעה בכפר סבא .

כל אדם שבבעלותו דירה ושבכוונתנו למכור, ושואל עצמו “מה עליי לעשות בכדי למכור את הדירה בכפר סבא בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר”.
אנו גאים לשרת את לקוחותינו במציאת / נכסים בכפר סבא למכירה / קניה ומכירה של נכסים למכירה בכפר סבא / נכסים להשקעה בכפר סבא / נכסי נדל”ן באזור כפר סבא שסוגר רבה עסקאות מכר של – נדל”ן בכפר סבא – דירות, בתים, קרקעות, משרדים ונכסים.

למכירה דירות דופלקס בכפר סבא

אז כן, גם בכפר סבא נמכרות דירות דופלקס ויש להן ביקוש רב. במאגר הנכסים של איצקוביץ נכסים ניתן למצוא לא מעט דירות דופלקס בכפר סבא למכירה / למכירה דירות דופלקס בכפר סבא / דופלקס בכפר סבא למכירה / למכירה דופלקס בכפר סבא / דופלקסים בכפר סבא / דופלקסים למכירה בכפר סבא.

לנו ב”איצקוביץ נכסים” יש שיטה ייחודית, עליה אנו מבססים את שיווק הדירות ומכירתן. ואתם רק צריכים להצטרף אלינו וליהנות ממנה.

למכירה דירות פנטהאוז בכפר סבא

אז כן, גם בכפר סבא נמכרות דירות פנטהאוז ויש להן ביקוש רב.
במאגר הנכסים של איצקוביץ נכסים ניתן למצוא לא מעט דירות פנטהאוז בכפר סבא למכירה / למכירה דירות פנטהאוז בכפר סבא / פנטהאוז בכפר סבא למכירה / למכירה פנטהאוז בכפר סבא / פנטהאוזים בכפר סבא / פנטהאוזים למכירה בכפר סבא.

למכירה דירות גג בכפר סבא

אז כן, גם בכפר סבא נמכרות דירות גג ויש להן ביקוש רב.
במאגר הנכסים של איצקוביץ נכסים ניתן למצוא לא מעט דירות גג בכפר סבא למכירה / למכירה דירות גג בכפר סבא / דירת גג בכפר סבא למכירה / למכירה דירות גג בכפר סבא / דירת גג בכפר סבא / דירות גג למכירה בכפר סבא.

איזה נדל”ן אטרקטיבי אפשר למצוא בכפר סבא?

כמתבקש מעיר כמו כפר סבא, יש בה גם פוטנציאל נדל”ני גדול מאוד ומגוון נכסים, כך שמעבר לכל פינה תמצאו סוכנות נדל”ן בכפר סבא, מתווכים העוסקים במכירת דירות בכפר סבא בין אם אתם מבקשים למכור, להשכיר או לשכור דירה ואולי בכלל אתם רוצים למצוא נכס להשקעה או משרד להשכרה בכפר סבא.

כל מי שעוסק ב- תיווך דירות בכפר סבא יודע שהפוטנציאל האדיר הטמון בעיר הוותיקה מושך כל מי שמחפש דירה למכירה בכפר סבא ותלוי בביקוש והצע של דירות למכירה בכפר סבא / בנכסי היוקרה שנמצאים בה והאוכלוסייה הוותיקה ואיכותית של תושביה.

דירה למכירה בכפר סבא

מכירת דירה בכפר סבא הינו מעשה בעל חשיבות גבוהה כשהמפרסם כותב דירה למכירה בכפר סבא זה כבר נותן לו קונים פוטנציאלים רבים שמשוועים לבצע קניית דירה בכפר סבא, נדל”ן לקניה בכפר סבא או השכרת דירה בכפר סבא מעבר לכך היא עניין המיקום המועדף לצידו של פארק עם אגם מרהיב גנים יפיפיים ועתיד מזהיר.

רוצים למכור דירה בכפר סבא? רוצים למכור בית בכפר סבא?

למוכרי דירות ובתים בכפר סבא –

כל אדם שבבעלותו דירה ושבכוונתנו למכור, ושואל עצמו “מה עליי לעשות בכדי למכור דירה בכפר סבא בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר”.
לנו ב”איצקוביץ נכסים” יש שיטה ייחודית, עליה אנו מבססים את שיווק הדירות ומכירתן. ואתם רק צריכים להצטרף אלינו וליהנות ממנה.

הוספת דירות למכירה – בטופס למטה תוכלו לכתוב לנו את הפרטים שלכם ואת פרטי הנכס ואנו ניצור אתכם קשר לתיאום ואפשרות הוספת דירתכם למאגר הדירות לפרסום ולמכירה.

איזה נדל”ן אטרקטיבי אפשר למצוא בכפר סבא?

כמתבקש מעיר כמו כפר סבא , יש בה גם פוטנציאל נדל”ני גדול מאוד ומגוון נכסים, כך שמעבר לכל פינה תמצאו סוכנות נדל”ן בכפר סבא, מתווכים העוסקים במכירת דירות בכפר סבא בין אם אתם מבקשים למכור, להשכיר או לשכור דירה ואולי בכלל אתם רוצים למצוא נכס להשקעה או משרד להשכרה בכפר סבא.

לוקיישן לוקיישן לוקיישן !

מבלי לגרוע מההיסטוריה המעניינת מאוד של העיר הנפלאה הזו, חשיבות ראשית לקניית דירה בכפר סבא, נדלן לקניה בכפר סבא או השכרת דירה בכפר סבא מעבר לכך היא עניין המיקום המועדף לצידו של אגם ופארק ועתיד מזהיר.

בעסקה גדולה כל כך שמלווה בפרוצדורה ושווה הרבה כסף, חשוב שתכירו ותבינו את עצמכם ואת יכולתכם.
הרבה פעמים אנשים בטוחים שהם יצליחו למכור את הנכס בעצמם כי הם טובים בשיווק / מכירות / משא ומתן.

דירות להשקעה בכפר סבא

מחפשים דירה להשקעה בכפר סבא ? במשרדנו תמצאו מגוון של דירות להשקעה בכפר סבא עם כל פרטי הנכס הרלוונטיים, כדי שתוכלו לבחור את ההשקעה הטובה ביותר עבורכם.

אך כמו שלא תטפלו בעצמכם בבעיה בריאותית אם אינכם רופאים כך כדאי לפנות במכירת דירה למתווך נדל”ן שיעשה זאת עבורכם.

הניסיון של מתווכים בסגירת עסקאות קודמות, הם מכיר את השטח שבו אתם נמצאים, את הקונים הפוטנציאליים שיש בו וגם את המוכרים האחרים כך שהוא יוכל לפרסם את הדירה שלכם בצורה יותר מדויקת ויעילה ולהתאים לכם קונה .

בנוסף, למתווך עומד הזמן הדרוש כדי להציג את הדירה לקונים שמתעניינים בה.

לפי שכונות – דירות למכירה בהדרים – דירות למכירה בקפלן – דירות למכירה ביוספטל – דירות למכירה בכפר סבא הצעירה  – דירות למכירה בשיכון עלייה – דירות למכירה בסביוני הכפר – דירות למכירה בגני השרון – דירות למכירה בקרית ספיר – דירות למכירה בנווה הדרים – דירות למכירה בתקומה – דירות למכירה בחצרות הדר – דירות למכירה בכיסופים

בתים בכפר סבא

מחפשים לקנות או למכור בית בכפר סבא? קניית בית בכפר סבא הוא אינו דבר של מה בכך/ מכירת בית פרטי בכפר סבא אינו עניין של מה בכך.
 היכנסו ל – בתים למכירה בכפר סבא / בית למכירה בכפר סבא, צפו בתמונות, מחירים של בתים בכפר סבא, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית בכפר סבא שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים בכפר סבא / למכירה בית בכפר סבא – איצקוביץ נכסים, המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

בתי קרקע בכפר סבא – בית קרקע בכפר סבא

מחפשים לקנות או למכור בית קרקע בכפר סבא? קניית בית קרקע בכפר סבא הוא אינו דבר של מה בכך/ מכירת בית קרקע בכפר סבא אינו עניין של מה בכך.
 היכנסו ל – בתי קרקע למכירה בכפר סבא / בית קרקע למכירה בכפר סבא, צפו בתמונות, מחירים של בתי קרקע בכפר סבא, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית קרקע בכפר סבא שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתי קרקע בכפר סבא / למכירה בית קרקע בכפר סבא – איצקוביץ נכסים, המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

בתים פרטיים בכפר סבא

מחפשים לקנות או למכור בית פרטי בכפר סבא? קניית בית פרטי בכפר סבא אינו דבר של מה בכך / מכירת בית פרטי בכפר סבא אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – בתים פרטיים למכירה בכפר סבא / בית פרטי למכירה בכפר סבא, צפו בתמונות, מחירים של בתים פרטיים בכפר סבא, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית הפרטי בכפר סבא שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים פרטיים בכפר סבא / למכירה בית פרטי בכפר סבא – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית פרטי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דו משפחתי בכפר סבא

מחפשים לקנות או למכור דו משפחתי בכפר סבא? קניית דו משפחתי בכפר סבא אינו דבר של מה בכך / מכירת דו משפחתי בכפר סבא אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – דו משפחתי למכירה בכפר סבא / דו משפחתי למכירה בכפר סבא, צפו בתמונות, מחירים של דו משפחתי בכפר סבא, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו דו משפחתי בכפר סבא שמתאים לכם.
חפשו – למכירה דו משפחתי בכפר סבא – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של דו משפחתי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דירות קוטג’ בכפר סבא

מחפשים לקנות או למכור קוטג’ בכפר סבא? קניית קוטג’ בכפר סבא / קניית דירת קוטג’ בכפר סבא אינו דבר של מה בכך / מכירת קוטג’ בכפר סבא / מכירת דירת קוטג’ בכפר סבא אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת קוטג’ים בכפר סבא / קניית קוטג’ים בכפר סבא הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים
היכנסו ל – קוטג’ למכירה בכפר סבא / דירת קוטג’ למכירה בכפר סבא, צפו בתמונות, מחירים של קוטג’ בכפר סבא, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו קוטג’ בכפר סבא שמתאים לכם.
חפשו – למכירה קוטג’ בכפר סבא / למכירה דירת קוטג’ בכפר סבא – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של קוטג’ למכירה / דירת קוטג’ למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

וילות בכפר סבא

מחפשים לקנות או למכור וילה בכפר סבא? קניית וילה בכפר סבא / קניית וילות בכפר סבא אינו דבר של מה בכך / מכירת וילה בכפר סבא / מכירת וילות בכפר סבא אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת וילות בכפר סבא / קניית וילות בכפר סבא הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים.
היכנסו ל – וילה למכירה בכפר סבא / וילות למכירה בכפר סבא, צפו בתמונות, מידע, מחירים של וילה בכפר סבא, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו וילה בכפר סבא שמתאימה לכם.
חפשו – למכירה וילה בכפר סבא / למכירה וילות בכפר סבא – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של וילה למכירה / וילות למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

מיון לפי
  • גודל הנכס
  • מחיר
  • תאריך הוספה
רשת
רשימה

מבנה תעשייתי למכירה ברעננה
₪2500000

למכירה


1 חדרים
|
2 חניותParking(s)
מבנה תעשייתי למכירה ברעננה קומה 1 ברחוב המסגר 300 מ"ר כולל 2 חניות

למכירה בבניין בוטיק ברעננה 5 חדרים
₪3600000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה בבניין בוטיק ברעננה 5 חדרים 150מ"ר קומה ראשונה, ממ"ד, מרפסת שמש, מחסן, 2 חניות עוקבות.

למכירה 5 חדרים בנווה זמר
₪4190000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה דירת 5 חדרים בנווה זמר, מושקעת, שטח של כ 119 מטר מרובע, מרפסת שמש 14 מטר מרובע, פונה לשבילים ירוקים, קומה שניה, מעלית, 2 חניות, מחסן, במרחק הליכה למרכז המסחרי ומיקום שקט.

למכירה דירת 4 חדרים חדשה ברעננה
₪3790000

למכירה


4 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה ברעננה דירת 4 חדרים חדשה, קומה 2, פרויקט מפואר של קידר, 2 חניות ומחסן, סלון מרווח, מרפסת גדולה עם נקודת מים וגז, ממ"ד ויחידת הורים, דירה מאווררת ומוארת, בקרבת גנים ומוסדות חינוך

בית פרטי ב 2005 רעננה למכירה
₪11000000

למכירה


6 חדרים
|
למכירה בית פרטי בשכונת 2005 ברעננה, בית פרטי ב 2005 רעננה למכירה מגרש 300 מטר מרובע , 6 חדרי שינה, חדר מדיה במרתף, בית בן 14 שנים, בריכת שחייה.

דירת 4 חדרים ברעננה למכירה
₪3400000

למכירה


4 חדרים
|
מחסן
|
1 חניותParking(s)
דירת 4 חדרים בבר אילן רעננה למכירה, מחיר 3400000 שקל, קומה שניה עם חניה ומחסן. לסרטון ביוטיוב - https://youtu.

למכירה משרד ברעננה
₪1550000

למכירה


4 חדרים
|
2 חניותParking(s)
למכירה משרד ברעננה, משרד יוקרתי, 4 חדרים פלוס חלל פתוח, פלוס מטבחון פלוס 2 חניות בחניון תת קרקעי בבניין יוקרה ברעננה למכירה בשיווק בלעדי של איצקוביץ נכסים, במחיר 1550000 שקל

למכירה בפרויקט שביל הזהב / יערה
₪4580000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה 5 חדרים בפרויקט שביל הזהב / יערה ללא תמ"א פלוס חדר כביסה בנפרד, 2 חדרי אמבטיה + שירותי אורחים, 141 מטר מרובע, מעלית שבת, לובי מרווח, 2 חניות מקורות תת קרקעי ומחסן גדול בשיווק איצקוביץ נכסים

דופלקס 4 חדרים בגדוד העברי למכירה
₪5200000

למכירה


4 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה דופלקס 4 חדרים בגדוד העברי ברעננה - דופלקס 4 חדרים בגדוד העברי למכירה 174 מטר מרובע, 2 מרפסות שמש, דירה מרווחת ומשודרגת ברמה גבוהה, קומה 4, מעלית שבת, 2 חניות נפרדות, מחסן, 2 יחידות הורים, למעלה ולמטה, יציאה נפרדת למרפסת בג

למכירה פנטהאוז בבורוכוב ברעננה
₪5000000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
פנטהאוז למכירה ברחוב בורוכוב ברעננה - למכירה פנטהאוז בבורוכוב ברעננה, 5 חדרים, 130 מטר מרובע, 30 מטר מרובע מרפסת שמש, מערבית, 2 חניות ומחסן, לסירטון ביוטיוב - https://youtu.

למכירה דופלקס באור יהודה
₪4100000

למכירה


5 חדרים
|
1 חניותParking(s)
למכירה דופלקס 5 חדרים ברחוב הצפריר אור יהודה - 140 מטר מרובע , חניה, קומה 15 נוף פתוח בשיווק איצקוביץ נכסים לסירטון וידיאו ביוטיוב - https://youtu.

למכירה בבורוכוב רעננה 3 חדרים
₪3250000

למכירה


3 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה בבורוכוב רעננה 3 חדרים - 3 חדרים למכירה בבורוכוב רעננה, 80 מטר מרובע, 25 מטר מרובע מרפסת שמש 2 חניות ומחסן לסירטון ביוטיוב - https://youtu.
75 נכסים סך הכלנכסים בדף
ראיון רדיופוני

למה כדאי לקנות דירה ברעננה

גיל איצקוביץ מאיצקוביץ נכסים בראיון רדיופוני בו הוא מסביר “למה כדאי לקנות דירה ברעננה” א. כי מערכת החינוך מצויינת – רעננה הוכיחה את ההישגים במערכת

קרא עוד »
ראיון רדיופוני

מצב שוק התיווך

משרד תיווך איצקוביץ נכסים בראיון על השפעת המצב על שוק התיווך ומתווכי נדל”ן. https://www.gilitzcovich.com/ ליצירת קשר – 09-7413300

קרא עוד »
ראיון רדיופוני

התחדשות עירונית ברעננה

התחדשות עירונית ברעננה ראיון רדיופוני עם מומחה נדל”ן גיל איצקוביץ מאיצקוביץ נכסים מדבר על התחדשות עירונית פינוי בינוי ברעננה. משרד תיווך באזור השרון – מספקים

קרא עוד »

הוספת נכס בכפר סבא למכירה

רוצים להוסיף את דירתכם למאגר דירות למכירה בכפר סבא ? 

הוסף נכס למכירה בכפר סבאהוספת נכס למכירה בכפר סבא – הוספת דירות למכירה בכפר סבא – הוסף דירה למכירה בכפר סבא – הוספת דירות בכפר סבא למכירה – הוספת דירה למכירה בכפר סבא

צרו קשר – התקשרו אל סוכנות נדל”ן בכפר סבא

הוספת נכס למכירה בכפר סבא – הוסף נכס בכפר סבא למכירההוספת נכס בכפר סבא למכירההוסף דירה בכפר סבא למכירההוספת דירה בכפר סבא למכירה

052-2236767

או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם :