הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

09-7413300

דירות למכירה בנתניה

דירות למכירה בנתניה

מחפשים דירה בנתניה ? נכס להשקעה בנתניה ? מחפשים בתים למכירה בנתניה ? מעוניינים למכור דירה בנתניה ?

איצקוביץ נכסים מציע לכם דירה למכירה בנתניה – מבחר של נכסים להשקעה בנתניה / דירות למכירה בנתניה / נכסים למכירה בנתניה / נכסים בנתניה למכירה / קניית דירה בנתניה / מכירת דירה בנתניה .

אנו גאים לשרת את לקוחותינו במציאת / קניה ומכירה של נכסי נדל"ן באזור נתניה שסוגר הרבה עסקאות מכר של – נדל"ן בנתניה – דירות, בתים, קרקעות, משרדים ונכסים.

לרוכשים / למשקיעים בנתניה – דירות למכירה בנתניהדירות להשקעה בנתניה.

דירות למכירה בנתניה – כל אדם שבבעלותו דירה למכירה בנתניה, ושבכוונתנו למכור, ושואל עצמו "מה עליי לעשות בכדי למכור את הדירה בנתניה בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר".
לנו ב"איצקוביץ נכסים" יש שיטה ייחודית, עליה אנו מבססים את שיווק הדירות ומכירתן. ואתם רק צריכים להצטרף אלינו וליהנות ממנה.

איזה נדל"ן אטרקטיבי אפשר למצוא בנתניה?

כמתבקש מעיר כמו נתניה, יש בה גם פוטנציאל נדל"ני גדול מאוד ומגוון נכסים, כך שמעבר לכל פינה תמצאו סוכנות נדל"ן בנתניה, מתווכים העוסקים במכירת דירות בנתניה בין אם אתם מבקשים למכור, להשכיר או לשכור דירה ואולי בכלל אתם רוצים למצוא נכס להשקעה או משרד להשכרה בנתניה.

דירה למכירה בנתניה – כל מי שמחפש – דירות למכירה בנתניהתיווך דירות בנתניה מכיר את ההיצע והביקוש הגדול של דירות בנתניה ויודע שהפוטנציאל האדיר הטמון בעיר הוותיקה תלוי בנכסי היוקרה שנמצאים בה והאוכלוסייה הוותיקה ואיכותית של תושביה.

לוקיישן לוקיישן לוקיישן !

דירה למכירה בנתניה

מכירת דירה בנתניה הינו מעשה בעל חשיבות גבוהה כשהמפרסם כותב דירה למכירה בנתניה זה כבר נותן לו קונים פוטנציאלים רבים שמשוועים לבצע קניית דירה בנתניה, נדל"ן לקניה בנתניה או השכרת דירה בנתניה מעבר לכך היא עניין המיקום המועדף לצידו של פארק עם אגם מרהיב גנים יפיפיים ועתיד מזהיר.

רוצים למכור דירה בנתניה? רוצים למכור בית בנתניה?

למוכרי דירות ובתים בנתניה –

כל אדם שבבעלותו דירה ושבכוונתנו למכור, ושואל עצמו "מה עליי לעשות בכדי למכור דירה בנתניה בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר".
לנו ב"איצקוביץ נכסים" יש שיטה ייחודית, עליה אנו מבססים את שיווק הדירות ומכירתן. ואתם רק צריכים להצטרף אלינו וליהנות ממנה.

איזה נדל"ן אטרקטיבי אפשר למצוא בנתניה?

כמתבקש מעיר כמו נתניה, יש בה גם פוטנציאל נדל"ני גדול מאוד ומגוון נכסים, כך שמעבר לכל פינה תמצאו סוכנות נדל"ן בנתניה, מתווכים העוסקים במכירת דירות בנתניה בין אם אתם מבקשים למכור, להשכיר או לשכור דירה ואולי בכלל אתם רוצים למצוא נכס להשקעה או משרד להשכרה בנתניה.

כל מי שעוסק ב- תיווך דירות בנתניה יודע שהפוטנציאל האדיר הטמון בעיר הוותיקה תלוי בנכסי היוקרה שנמצאים בה והאוכלוסייה הוותיקה ואיכותית של תושביה.

לוקיישן לוקיישן לוקיישן !

מבלי לגרוע מההיסטוריה המעניינת מאוד של העיר הנפלאה הזו, חשיבות ראשית לקניית דירה בנתניה, נדלן לקניה בנתניה או השכרת דירה בנתניה מעבר לכך היא עניין המיקום המועדף לצידו של אגם ופארק ועתיד מזהיר.

דירות להשקעה בנתניה

מחפשים דירה להשקעה בנתניה ? במשרדנו תמצאו מגוון של דירות להשקעה בנתניה עם כל פרטי הנכס הרלוונטיים, כדי שתוכלו לבחור את ההשקעה הטובה ביותר עבורכם.

בעסקה גדולה כל כך שמלווה בפרוצדורה ושווה הרבה כסף, חשוב שתכירו ותבינו את עצמכם ואת יכולתכם.
הרבה פעמים אנשים בטוחים שהם יצליחו למכור את הנכס בעצמם כי הם טובים בשיווק / מכירות / משא ומתן.
אך כמו שלא תטפלו בעצמכם בבעיה בריאותית אם אינכם רופאים כך כדאי לפנות במכירת דירה למתווך נדל"ן שיעשה זאת עבורכם.

הניסיון של מתווכים בסגירת עסקאות קודמות, הם מכיר את השטח שבו אתם נמצאים, את הקונים הפוטנציאליים שיש בו וגם את המוכרים האחרים כך שהוא יוכל לפרסם את הדירה שלכם בצורה יותר מדויקת ויעילה ולהתאים לכם קונה .

בנוסף, למתווך עומד הזמן הדרוש כדי להציג את הדירה לקונים שמתעניינים בה.

דירות למכירה בשכונות של נתניה – דירות למכירה בעיר ימים – דירות למכירה בקרית השרון – דירות למכירה בקרית נורדאו – דירות למכירה ברמת פולג – דירות למכירה בקרית צאנז – דירות למכירה בנאות הרצל – דירות למכירה ברמת ידין – דירות למכירה בנוה איתמר – דירות למכירה בעין התכלת – דירות למכירה ברמת אפריים – דירות למכירה בנאות גולדה – דירות למכירה בגן ברכה – דירות למכירה בנאות שקד אזורים – דירות למכירה בפרדס הגדוד – דירות למכירה בפארק שיאים – בנאות גנים שיכון וותיקים – דירות למכירה בשכונת דורה – דירות למכירה ברמת חן – דירות למכירה בחוף הירוק – דירות למכירה בגבעת האירוסים – דירות למכירה בגרינטל.

בתים בנתניה

מחפשים לקנות או למכור בית בנתניה? קניית בית בנתניה הוא אינו דבר של מה בכך/ מכירת בית פרטי בנתניה אינו עניין של מה בכך.
 היכנסו ל – בתים למכירה בנתניה / בית למכירה בנתניה, צפו בתמונות, מחירים של בתים בנתניה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית בנתניה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים בנתניה / למכירה בית בנתניה – איצקוביץ נכסים, המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

בתים פרטיים בנתניה

מחפשים לקנות או למכור בית פרטי בנתניה? קניית בית פרטי בנתניה אינו דבר של מה בכך / מכירת בית פרטי בנתניה אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – בתים פרטיים למכירה בנתניה / בית פרטי למכירה בנתניה, צפו בתמונות, מחירים של בתים פרטיים בנתניה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית הפרטי בנתניה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים פרטיים בנתניה / למכירה בית פרטי בנתניה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית פרטי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דו משפחתי בנתניה

מחפשים לקנות או למכור דו משפחתי בנתניה? קניית דו משפחתי בנתניה אינו דבר של מה בכך / מכירת דו משפחתי בנתניה אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – דו משפחתי למכירה בנתניה / דו משפחתי למכירה בנתניה, צפו בתמונות, מחירים של דו משפחתי בנתניה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו דו משפחתי בנתניה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה דו משפחתי בנתניה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של דו משפחתי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דירות קוטג' בנתניה

מחפשים לקנות או למכור קוטג' בנתניה? קניית קוטג' בנתניה / קניית דירת קוטג' בנתניה אינו דבר של מה בכך / מכירת קוטג' בנתניה / מכירת דירת קוטג' בנתניה אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת קוטג'ים בנתניה / קניית קוטג'ים בנתניה הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים
היכנסו ל – קוטג' למכירה בנתניה / דירת קוטג' למכירה בנתניה, צפו בתמונות, מחירים של קוטג' בנתניה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו קוטג' בנתניה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה קוטג' בנתניה / למכירה דירת קוטג' בנתניה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של קוטג' למכירה / דירת קוטג' למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

וילות בנתניה

מחפשים לקנות או למכור וילה בנתניה? קניית וילה בנתניה / קניית וילות בנתניה אינו דבר של מה בכך / מכירת וילה בנתניה / מכירת וילות בנתניה אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת וילות בנתניה / קניית וילות בנתניה הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים.
היכנסו ל – וילה למכירה בנתניה / וילות למכירה בנתניה, צפו בתמונות, מידע, מחירים של וילה בנתניה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו וילה בנתניה שמתאימה לכם.
חפשו – למכירה וילה בנתניה / למכירה וילות בנתניה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של וילה למכירה / וילות למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

מיון לפי
  • גודל הנכס
  • מחיר
  • תאריך הוספה
רשת
רשימה

למכירה 4 חדרים ברעננה
₪2990000

למכירה


4 חדרים
|
ברחוב הר סיני ברעננה דירה למכירה 4 חדרים, מעלית וחניה, קומה שניה. לסירטון - https://youtu.

דירת גן למכירה בנווה זמר רעננה
₪5100000

למכירה


5 חדרים
|
למכירה דירת גן בנווה זמר רעננה - דירת גן למכירה בנווה זמר רעננה 133 מטר מרובע, 60 מטר מרובע הגינה. מחסן, שתי חניות מקורות, לא עוקבות.

למכירה דופלקס 5 חדרים ברעננה
₪4990000

למכירה


5 חדרים
|
למכירה דופלקס 5 חדרים ברעננה - ברעננה למכירה דופלקס 5 חדרים, 3 חדרים בקומת כניסה, 2 חדרים בקומה עליונה, מרפסת שמש 22 מטר מרובע בקומת הכניסה, 14 מטר מרובע מרפסת בקומה העליונה . ארנונה 1500 לחודשיים, 290 שקל דמי וועד בית.

דופלקס חדש למכירה ברעננה
₪5700000

למכירה


5 חדרים
|
למכירה דירת דופלקס ברעננה - דופלקס למכירה ברעננה - דירת דופלקס 5 חדרים חדשה למכירה ברעננה בשיווק של איצקוביץ נכסים - מרפסת שמש בשטח 138 מ"ר

משרדים למכירה בראשון לציון
₪3630000

למכירה


5 חדרים
|
משרדים למכירה בראשון לציון - למכירה משרדים בראשון לציון בבניין מפואר 220 מ"ר מחולק ל 5 משרדים מתוכם 3 משרדים עם יציאה למרפסת, גמר מלא.

4 חדרים למכירה בבר אילן
₪3300000

למכירה


4 חדרים
|
דירת 4 חדרים למכירה בבר אילן ברעננה, למכירה ברעננה 4 חדרים ברחוב בר אילן , קומה 5 עורפית, 120 מ"ר בשיווק איצקוביץ נכסים

למכירה 5 חדרים בבר אילן
₪3400000

למכירה


5 חדרים
|
1 חניותParking(s)
למכירה ברעננה 5 חדרים ברחוב בר אילן כולל חניה, 150 מ"ר בשיווק איצקוביץ נכסים

משרד למכירה ברעננה
₪2706000

למכירה


1 חדרים
|
למכירה משרד ברעננה, משרד למכירה ברעננה, ברעננה משרד למכירה - 123 מ"ר לפי 22000 שקל למ"ר

למכירה 5 חדרים במזרח רעננה
₪4250000

למכירה


5 חדרים
|
2 חניותParking(s)
למכירה במזרח רעננה דירת 5 חדרים משודרגת לנוף פתוח ומקסים כ 140 מ"ר קומה 11 שתי חניות שתי מעליות, יש מעלית שבת, 3 כיווני אוויר

למכירה דירה ברעננה
₪2590000

למכירה


3.5 חדרים
|
למכירה 3,5 חדרים ברעננה ברחוב חפץ חיים 105 מ"ר 2 מרפסות שמש אחת גדולה 15 מ"ר ושניה עורפית 5 מ"ר , קומת קרקע מתוך 6 , מזגנים בחדרים, חדרים מרווחים ומוארים נכס משופץ, ממ"ד גדול, כ"א דרום וצפון. פינוי גמיש לסירטון ביוטיוב - https://youtu.

למכירה ברעננה ברחוב גולומב
₪2590000

למכירה


4 חדרים
|
למכירה 4 חדרים ברעננה ברחוב גולומב קומה ראשונה עורפית ושקטה מעלית וחניה 114 מ"ר

למכירה ברחוב נילי ברעננה
₪7200000

למכירה


1 חדרים
|
למכירה ברחוב נילי ברעננה - בית קרקע למכירה ברעננה רחוב נילי, אדמה פרטית, רחוב הולנדי שקט בחלק הדרום מזרחי של רעננה מגרש 380 מ"ר בנוי 170 מ"ר יש עוד זכויות בניה, לשיפוץ חלקי
58 נכסים סך הכלנכסים בדף

בתים בהרצליה

בתים בהרצליה למכירה, בית בהרצליה להשכרה, להשכרה בית בהרצליה, להשכרה בתים בהרצליה

קרא עוד »

בתים ברעננה

בתים ברעננה, בית ברעננה, מכירת בית ברעננה, בית ברעננה למכירה, למכירה בית ברעננה, להשכרה ברעננה, בית להשכרה ברעננה, להשכרה בית ברעננה

קרא עוד »

הוספת נכס בנתניה למכירה

רוצים להוסיף את דירתכם למאגר דירות למכירה בנתניה ? 

הוסף נכס למכירה בנתניה – הוספת נכס למכירה בנתניה – הוספת דירות למכירה בנתניה – הוסף דירה למכירה בנתניה – הוספת דירות בנתניה למכירה – הוספת דירה למכירה בנתניה

צרו קשר – התקשרו אל סוכנות נדל"ן בנתניה

הוספת נכס למכירה בנתניה – הוסף נכס בנתניה למכירההוספת נכס בנתניה למכירההוסף דירה בנתניה למכירההוספת דירה בנתניה למכירה

052-2236767

או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם :