הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

09-7413300

דירות למכירה בכפר סבא

דירות למכירה בכפר סבא

מחפשים דירה בכפר סבא? מחפשים בתים למכירה בכפר סבא? מעוניינים למכור דירה בכפר סבא ?

איצקוביץ נכסים מציע לכם מבחר של דירות למכירה בכפר סבא. לרוכשים / למשקיעים בכפר סבאדירות להשקעה בכפר סבא .

כל אדם שבבעלותו דירה ושבכוונתנו למכור, ושואל עצמו "מה עליי לעשות בכדי למכור את הדירה בכפר סבא בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר".
אנו גאים לשרת את לקוחותינו במציאת / נכסים בכפר סבא למכירה / קניה ומכירה של נכסים למכירה בכפר סבא / נכסים להשקעה בכפר סבא / נכסי נדל"ן באזור כפר סבא שסוגר רבה עסקאות מכר של – נדל"ן בכפר סבא – דירות, בתים, קרקעות, משרדים ונכסים.


לנו ב"איצקוביץ נכסים" יש שיטה ייחודית, עליה אנו מבססים את שיווק הדירות ומכירתן. ואתם רק צריכים להצטרף אלינו וליהנות ממנה.

איזה נדל"ן אטרקטיבי אפשר למצוא בכפר סבא?

כמתבקש מעיר כמו כפר סבא, יש בה גם פוטנציאל נדל"ני גדול מאוד ומגוון נכסים, כך שמעבר לכל פינה תמצאו סוכנות נדל"ן בכפר סבא, מתווכים העוסקים במכירת דירות בכפר סבא בין אם אתם מבקשים למכור, להשכיר או לשכור דירה ואולי בכלל אתם רוצים למצוא נכס להשקעה או משרד להשכרה בכפר סבא.

כל מי שעוסק ב- תיווך דירות בכפר סבא יודע שהפוטנציאל האדיר הטמון בעיר הוותיקה מושך כל מי שמחפש דירה למכירה בכפר סבא ותלוי בביקוש והצע של דירות למכירה בכפר סבא / בנכסי היוקרה שנמצאים בה והאוכלוסייה הוותיקה ואיכותית של תושביה.

דירה למכירה בכפר סבא

מכירת דירה בכפר סבא הינו מעשה בעל חשיבות גבוהה כשהמפרסם כותב דירה למכירה בכפר סבא זה כבר נותן לו קונים פוטנציאלים רבים שמשוועים לבצע קניית דירה בכפר סבא, נדל"ן לקניה בכפר סבא או השכרת דירה בכפר סבא מעבר לכך היא עניין המיקום המועדף לצידו של פארק עם אגם מרהיב גנים יפיפיים ועתיד מזהיר.

רוצים למכור דירה בכפר סבא? רוצים למכור בית בכפר סבא?

למוכרי דירות ובתים בכפר סבא –

כל אדם שבבעלותו דירה ושבכוונתנו למכור, ושואל עצמו "מה עליי לעשות בכדי למכור דירה בכפר סבא בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר".
לנו ב"איצקוביץ נכסים" יש שיטה ייחודית, עליה אנו מבססים את שיווק הדירות ומכירתן. ואתם רק צריכים להצטרף אלינו וליהנות ממנה.

איזה נדל"ן אטרקטיבי אפשר למצוא בכפר סבא?

כמתבקש מעיר כמו כפר סבא , יש בה גם פוטנציאל נדל"ני גדול מאוד ומגוון נכסים, כך שמעבר לכל פינה תמצאו סוכנות נדל"ן בכפר סבא, מתווכים העוסקים במכירת דירות בכפר סבא בין אם אתם מבקשים למכור, להשכיר או לשכור דירה ואולי בכלל אתם רוצים למצוא נכס להשקעה או משרד להשכרה בכפר סבא.

לוקיישן לוקיישן לוקיישן !

מבלי לגרוע מההיסטוריה המעניינת מאוד של העיר הנפלאה הזו, חשיבות ראשית לקניית דירה בכפר סבא, נדלן לקניה בכפר סבא או השכרת דירה בכפר סבא מעבר לכך היא עניין המיקום המועדף לצידו של אגם ופארק ועתיד מזהיר.

בעסקה גדולה כל כך שמלווה בפרוצדורה ושווה הרבה כסף, חשוב שתכירו ותבינו את עצמכם ואת יכולתכם.
הרבה פעמים אנשים בטוחים שהם יצליחו למכור את הנכס בעצמם כי הם טובים בשיווק / מכירות / משא ומתן.

דירות להשקעה בכפר סבא

מחפשים דירה להשקעה בכפר סבא ? במשרדנו תמצאו מגוון של דירות להשקעה בכפר סבא עם כל פרטי הנכס הרלוונטיים, כדי שתוכלו לבחור את ההשקעה הטובה ביותר עבורכם.

אך כמו שלא תטפלו בעצמכם בבעיה בריאותית אם אינכם רופאים כך כדאי לפנות במכירת דירה למתווך נדל"ן שיעשה זאת עבורכם.

הניסיון של מתווכים בסגירת עסקאות קודמות, הם מכיר את השטח שבו אתם נמצאים, את הקונים הפוטנציאליים שיש בו וגם את המוכרים האחרים כך שהוא יוכל לפרסם את הדירה שלכם בצורה יותר מדויקת ויעילה ולהתאים לכם קונה .

בנוסף, למתווך עומד הזמן הדרוש כדי להציג את הדירה לקונים שמתעניינים בה.

לפי שכונות – דירות למכירה בהדרים – דירות למכירה בקפלן – דירות למכירה ביוספטל – דירות למכירה בכפר סבא הצעירה  – דירות למכירה בשיכון עלייה – דירות למכירה בסביוני הכפר – דירות למכירה בגני השרון – דירות למכירה בקרית ספיר – דירות למכירה בנווה הדרים – דירות למכירה בתקומה – דירות למכירה בחצרות הדר – דירות למכירה בכיסופים

בתים בכפר סבא

מחפשים לקנות או למכור בית בכפר סבא? קניית בית בכפר סבא הוא אינו דבר של מה בכך/ מכירת בית פרטי בכפר סבא אינו עניין של מה בכך.
 היכנסו ל – בתים למכירה בכפר סבא / בית למכירה בכפר סבא, צפו בתמונות, מחירים של בתים בכפר סבא, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית בכפר סבא שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים בכפר סבא / למכירה בית בכפר סבא – איצקוביץ נכסים, המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

בתים פרטיים בכפר סבא

מחפשים לקנות או למכור בית פרטי בכפר סבא? קניית בית פרטי בכפר סבא אינו דבר של מה בכך / מכירת בית פרטי בכפר סבא אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – בתים פרטיים למכירה בכפר סבא / בית פרטי למכירה בכפר סבא, צפו בתמונות, מחירים של בתים פרטיים בכפר סבא, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית הפרטי בכפר סבא שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים פרטיים בכפר סבא / למכירה בית פרטי בכפר סבא – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית פרטי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דו משפחתי בכפר סבא

מחפשים לקנות או למכור דו משפחתי בכפר סבא? קניית דו משפחתי בכפר סבא אינו דבר של מה בכך / מכירת דו משפחתי בכפר סבא אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – דו משפחתי למכירה בכפר סבא / דו משפחתי למכירה בכפר סבא, צפו בתמונות, מחירים של דו משפחתי בכפר סבא, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו דו משפחתי בכפר סבא שמתאים לכם.
חפשו – למכירה דו משפחתי בכפר סבא – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של דו משפחתי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דירות קוטג' בכפר סבא

מחפשים לקנות או למכור קוטג' בכפר סבא? קניית קוטג' בכפר סבא / קניית דירת קוטג' בכפר סבא אינו דבר של מה בכך / מכירת קוטג' בכפר סבא / מכירת דירת קוטג' בכפר סבא אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת קוטג'ים בכפר סבא / קניית קוטג'ים בכפר סבא הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים
היכנסו ל – קוטג' למכירה בכפר סבא / דירת קוטג' למכירה בכפר סבא, צפו בתמונות, מחירים של קוטג' בכפר סבא, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו קוטג' בכפר סבא שמתאים לכם.
חפשו – למכירה קוטג' בכפר סבא / למכירה דירת קוטג' בכפר סבא – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של קוטג' למכירה / דירת קוטג' למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

וילות בכפר סבא

מחפשים לקנות או למכור וילה בכפר סבא? קניית וילה בכפר סבא / קניית וילות בכפר סבא אינו דבר של מה בכך / מכירת וילה בכפר סבא / מכירת וילות בכפר סבא אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת וילות בכפר סבא / קניית וילות בכפר סבא הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים.
היכנסו ל – וילה למכירה בכפר סבא / וילות למכירה בכפר סבא, צפו בתמונות, מידע, מחירים של וילה בכפר סבא, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו וילה בכפר סבא שמתאימה לכם.
חפשו – למכירה וילה בכפר סבא / למכירה וילות בכפר סבא – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של וילה למכירה / וילות למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

מיון לפי
  • גודל הנכס
  • מחיר
  • תאריך הוספה
רשת
רשימה

דירת גן למכירה ברעננה
₪5500000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה דירת גן ברחוב הקישון תקרה מוגבהת 5 חדרים יפיפיה משופצת קומפלט גודל 154 מ"ר פלוס גינה של 100 מ"ר מטופחת ומושקעת במקור היתה 4 מטבח יוקרתי 2 חדרי אמבטיה ושירותים קומה 1 מוגבהת שלושה כיווני אוויר צ/מ/מ פלוס מחסן ענק ומרווח של

הפרויקט ברחוב קצין
₪3183000

למכירה


4 חדרים
|
מחסן
|
1 חניותParking(s)
מבחר נכסים ברחוב קצין ברעננה מגוון דירות 4 / 5 חדרים בגדלים שונים באזור פסטורלי שגובל בבתים פרטיים בדרום מזרח רעננה לאחר תמ"א 38 כולל מרפסת שמש, ממד, מחסן וחנייה.

דופלקס למכירה ברעננה
₪4990000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה דופלקס ברעננה - דופלקס למכירה ברעננה, ברחוב הפרחים 5 חדרים 2 חניות ומחסן בשיווק איצקוביץ נכסים

למכירה 4 חדרים ברעננה
₪3290000

למכירה


4 חדרים
|
דירת 4 חדרים ברעננה למכירה, למכירה 4 חדרים רחוב ההדס ברעננה 124 מ"ר פלוס 16 מ"ר מרפסת שמש, קומה ראשונה בשיווק איצקוביץ נכסים

למכירה חנות ברעננה
₪2000000

למכירה


2 חדרים
|
למכירה חנות ברעננה 83 מ"ר פלוס ממ"ד בשיווק איצקוביץ נכסים מצ"ב תסריט של העסק

משרד ברעננה למכירה או השכרה
₪1200000

למכירה


2 חדרים
|
1 חניותParking(s)
משרד ברעננה להשכרה או מכירה, משרד ברעננה למכירה או השכרה באזור תעשייה רעננה עם חניה כולל דמי ניהול בשיווק איצקוביץ נכסים מחיר מכירה - 1200000 שקל מחיר השכרה - 3000 שקל לחודש. צפיייה בסירטון - https://youtube.

בית להשקעה בפילדלפיה
₪550000

למכירה


1 חדרים
|
בית להשקעה בפילדלפיה בשיווק של איצקוביץ נכסים. מחיר 140000 דולר. תשואה חודשית 1700 דולר לצפיה בסירטון - https://youtu.

למכירה 3 חדרים חדשה בנוה זמר
₪3000000

למכירה


3 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה דירת 3 חדרים חדשה בנוה זמר, בשיווק איצקוביץ נכסים, שכונה צעירה, מתפתחת, מבוקשת, בניה נמוכה, מרכז בילוי ופארקים, קומה שלישית, 70 מ"ר פלוס 14 מ"ר מרפסת, מיקום פינתי, כולל חניה גדולה בחניון, מתאימה ל 2 רכבים ומחסן, הדירה פונה

בלב הפארק ברעננה דירת גן למכירה
₪5400000

למכירה


5 חדרים
|
בלב הפארק ברעננה דירת גן 5 חדרים למכירה 120 מ"ר פלוס גינה 60 מ"ר בשיווק איצקוביץ נכסים

למכירה בנוה זמר ברעננה
₪3600000

למכירה


4 חדרים
|
למכירה 4 חדרים בנוה זמר ברעננה בשיווק איצקוביץ נכסים

משרד להשכרה ברעננה
₪5000000

למכירה


6 חדרים
|
משרד עם מספר חדרים למכירה ברעננה - משרד עם מספר חדרים להשכרה ברעננה - משרד להשכרה ברעננה, 230 מ"ר להשכרה או מכירה, מעוצב ומרוהט. קומפלקס משרדים להשכרה ברעננה, 230 מ"ר, מרוהט, מעוצב, מטבחון, עמדת מזכירה - 6 חדרים כולל חדר ישיבות.

למכירה ברעננה דירת 4 חדרים
₪3700000

למכירה


4 חדרים
|
1 חניותParking(s)
ברעננה למכירה דירת 4 חדרים, למכירה ברעננה דירת 4 חדרים, ברחוב ארלוזורוב עם חניה תת קרקעית קומה 3 בשיווק איצקוביץ נכסים
58 נכסים סך הכלנכסים בדף

בתים בהרצליה

בתים בהרצליה למכירה, בית בהרצליה להשכרה, להשכרה בית בהרצליה, להשכרה בתים בהרצליה

קרא עוד »

בתים ברעננה

בתים ברעננה, בית ברעננה, מכירת בית ברעננה, בית ברעננה למכירה, למכירה בית ברעננה, להשכרה ברעננה, בית להשכרה ברעננה, להשכרה בית ברעננה

קרא עוד »

הוספת נכס בכפר סבא למכירה

רוצים להוסיף את דירתכם למאגר דירות למכירה בכפר סבא ? 

הוסף נכס למכירה בכפר סבאהוספת נכס למכירה בכפר סבא – הוספת דירות למכירה בכפר סבא – הוסף דירה למכירה בכפר סבא – הוספת דירות בכפר סבא למכירה – הוספת דירה למכירה בכפר סבא

צרו קשר – התקשרו אל סוכנות נדל"ן בכפר סבא

הוספת נכס למכירה בכפר סבא – הוסף נכס בכפר סבא למכירההוספת נכס בכפר סבא למכירההוסף דירה בכפר סבא למכירההוספת דירה בכפר סבא למכירה

052-2236767

או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם :