הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

09-7413300

דירות למכירה בנתניה

דירות למכירה בנתניה

מחפשים דירה בנתניה ? נכס להשקעה בנתניה ? מחפשים בתים למכירה בנתניה ? מעוניינים למכור דירה בנתניה ?

איצקוביץ נכסים מציע לכם דירה למכירה בנתניה – מבחר של נכסים להשקעה בנתניה / מכירת דירות בנתניה / דירות למכירה בנתניה / נכסים למכירה בנתניה / נכסים בנתניה למכירה / קניית דירה בנתניה / מכירת דירה בנתניה .

אנו גאים לשרת את לקוחותינו במציאת / קניה ומכירה של נכסי נדל”ן באזור נתניה שסוגר הרבה עסקאות מכר של – נדל”ן בנתניה – דירות, בתים, קרקעות, משרדים ונכסים.

לרוכשים / למשקיעים בנתניה – דירות למכירה בנתניהדירות להשקעה בנתניה.

דירות למכירה בנתניה – כל אדם שבבעלותו דירה למכירה בנתניה, ושבכוונתנו למכור, ושואל עצמו “מה עליי לעשות בכדי למכור את הדירה בנתניה בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר”.
לנו ב”איצקוביץ נכסים” יש שיטה ייחודית, עליה אנו מבססים את שיווק הדירות ומכירתן. ואתם רק צריכים להצטרף אלינו וליהנות ממנה.

איזה נדל”ן אטרקטיבי אפשר למצוא בנתניה?

כמתבקש מעיר כמו נתניה, יש בה גם פוטנציאל נדל”ני גדול מאוד ומגוון נכסים, כך שמעבר לכל פינה תמצאו סוכנות נדל”ן בנתניה, מתווכים העוסקים במכירת דירות בנתניה בין אם אתם מבקשים למכור, להשכיר או לשכור דירה ואולי בכלל אתם רוצים למצוא נכס להשקעה או משרד להשכרה בנתניה.

דירה למכירה בנתניה – כל מי שמחפש – דירות למכירה בנתניהתיווך דירות בנתניה מכיר את ההיצע והביקוש הגדול של דירות בנתניה ויודע שהפוטנציאל האדיר הטמון בעיר הוותיקה תלוי בנכסי היוקרה שנמצאים בה והאוכלוסייה הוותיקה ואיכותית של תושביה.

לוקיישן לוקיישן לוקיישן !

דירה למכירה בנתניה

מכירת דירה בנתניה הינו מעשה בעל חשיבות גבוהה כשהמפרסם כותב דירה למכירה בנתניה זה כבר נותן לו קונים פוטנציאלים רבים שמשוועים לבצע קניית דירה בנתניה, נדל”ן לקניה בנתניה או השכרת דירה בנתניה מעבר לכך היא עניין המיקום המועדף לצידו של פארק עם אגם מרהיב גנים יפיפיים ועתיד מזהיר.

למכירה דירות דופלקס בנתניה

אז כן, גם בעיר נתניה נמכרות דירות דופלקס ויש להן ביקוש רב. במאגר הנכסים של איצקוביץ נכסים ניתן למצוא לא מעט דירות דופלקס בנתניה למכירה / למכירה דירות דופלקס בנתניה / דופלקס בנתניה למכירה.

למכירה דירות פנטהאוז בנתניה

אז כן, גם בנתניה נמכרות דירות פנטהאוז ויש להן ביקוש רב.
במאגר הנכסים של איצקוביץ נכסים ניתן למצוא לא מעט דירות פנטהאוז בנתניה למכירה / למכירה דירות פנטהאוז בנתניה / פנטהאוז בנתניה למכירה / למכירה פנטהאוז בנתניה / פנטהאוזים בנתניה / פנטהאוזים למכירה בנתניה.

למכירה דירות גג בנתניה

כן, גם בעיר הנתניה נמכרות דירות גג ויש להן ביקוש רב.
במאגר הנכסים של איצקוביץ נכסים ניתן למצוא לא מעט דירות גג בנתניה למכירה / למכירה דירות גג בנתניה / דירת גג בנתניה למכירה / למכירה דירות גג בנתניה / דירת גג בנתניה / דירות גג למכירה בנתניה.

לרוכשים / למשקיעים בנתניה – דירה למכירה בנתניה / נכסים להשקעה בנתניה / דירות להשקעה בנתניה / נכסים למכירה בנתניה .

כל אדם שבבעלותו דירה ושבכוונתנו למכור, ושואל עצמו “מה עליי לעשות בכדי למכור את הדירה בנתניה בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר”.

אנו גאים לשרת את לקוחותינו במציאת / קניה ומכירה של נכסי נדל”ן באזור נתניה שסוגר רבה עסקאות מכר של – נדל”ן בנתניה – דירות, בתים, קרקעות, משרדים ונכסים.

לנו ב”איצקוביץ נכסים” יש שיטה ייחודית, עליה אנו מבססים את שיווק הדירות ומכירתן. ואתם רק צריכים להצטרף אלינו וליהנות ממנה.

רוצים למכור דירה בנתניה? רוצים למכור בית בנתניה?

למוכרי דירות ובתים בנתניה –

כל אדם שבבעלותו דירה ושבכוונתנו למכור, ושואל עצמו “מה עליי לעשות בכדי למכור דירה בנתניה בזמן הקצר ביותר ובמחיר הטוב ביותר”.
לנו ב”איצקוביץ נכסים” יש שיטה ייחודית, עליה אנו מבססים את שיווק הדירות ומכירתן. ואתם רק צריכים להצטרף אלינו וליהנות ממנה.

הוספת דירות למכירה – בטופס למטה תוכלו לכתוב לנו את הפרטים שלכם ואת פרטי הנכס ואנו ניצור אתכם קשר לתיאום ואפשרות הוספת דירתכם למאגר הדירות למכירה ולפרסום.

איזה נדל”ן אטרקטיבי אפשר למצוא בנתניה?

כמתבקש מעיר כמו נתניה, יש בה גם פוטנציאל נדל”ני גדול מאוד ומגוון נכסים, כך שמעבר לכל פינה תמצאו סוכנות נדל”ן בנתניה, מתווכים העוסקים במכירת דירות בנתניה בין אם אתם מבקשים למכור, להשכיר או לשכור דירה ואולי בכלל אתם רוצים למצוא נכס להשקעה או משרד להשכרה בנתניה.

כל מי שעוסק ב- תיווך דירות בנתניה יודע שהפוטנציאל האדיר הטמון בעיר הוותיקה תלוי בנכסי היוקרה שנמצאים בה והאוכלוסייה הוותיקה ואיכותית של תושביה.

לוקיישן לוקיישן לוקיישן !

מבלי לגרוע מההיסטוריה המעניינת מאוד של העיר הנפלאה הזו, חשיבות ראשית לקניית דירה בנתניה, נדלן לקניה בנתניה או השכרת דירה בנתניה מעבר לכך היא עניין המיקום המועדף לצידו של אגם ופארק ועתיד מזהיר.

דירות להשקעה בנתניה

מחפשים דירה להשקעה בנתניה ? במשרדנו תמצאו מגוון של דירות להשקעה בנתניה עם כל פרטי הנכס הרלוונטיים, כדי שתוכלו לבחור את ההשקעה הטובה ביותר עבורכם.

בעסקה גדולה כל כך שמלווה בפרוצדורה ושווה הרבה כסף, חשוב שתכירו ותבינו את עצמכם ואת יכולתכם.
הרבה פעמים אנשים בטוחים שהם יצליחו למכור את הנכס בעצמם כי הם טובים בשיווק / מכירות / משא ומתן.
אך כמו שלא תטפלו בעצמכם בבעיה בריאותית אם אינכם רופאים כך כדאי לפנות במכירת דירה למתווך נדל”ן שיעשה זאת עבורכם.

הניסיון של מתווכים בסגירת עסקאות קודמות, הם מכיר את השטח שבו אתם נמצאים, את הקונים הפוטנציאליים שיש בו וגם את המוכרים האחרים כך שהוא יוכל לפרסם את הדירה שלכם בצורה יותר מדויקת ויעילה ולהתאים לכם קונה .

בנוסף, למתווך עומד הזמן הדרוש כדי להציג את הדירה לקונים שמתעניינים בה.

דירות למכירה בשכונות של נתניה – דירות למכירה בעיר ימים – דירות למכירה בקרית השרון – דירות למכירה בקרית נורדאו – דירות למכירה ברמת פולג – דירות למכירה בקרית צאנז – דירות למכירה בנאות הרצל – דירות למכירה ברמת ידין – דירות למכירה בנוה איתמר – דירות למכירה בעין התכלת – דירות למכירה ברמת אפריים – דירות למכירה בנאות גולדה – דירות למכירה בגן ברכה – דירות למכירה בנאות שקד אזורים – דירות למכירה בפרדס הגדוד – דירות למכירה בפארק שיאים – בנאות גנים שיכון וותיקים – דירות למכירה בשכונת דורה – דירות למכירה ברמת חן – דירות למכירה בחוף הירוק – דירות למכירה בגבעת האירוסים – דירות למכירה בגרינטל.

בתים בנתניה

מחפשים לקנות או למכור בית בנתניה? קניית בית בנתניה הוא אינו דבר של מה בכך/ מכירת בית פרטי בנתניה אינו עניין של מה בכך.
 היכנסו ל – בתים למכירה בנתניה / בית למכירה בנתניה, צפו בתמונות, מחירים של בתים בנתניה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית בנתניה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים בנתניה / למכירה בית בנתניה – איצקוביץ נכסים, המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

בתים פרטיים בנתניה

מחפשים לקנות או למכור בית פרטי בנתניה? קניית בית פרטי בנתניה אינו דבר של מה בכך / מכירת בית פרטי בנתניה אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – בתים פרטיים למכירה בנתניה / בית פרטי למכירה בנתניה, צפו בתמונות, מחירים של בתים פרטיים בנתניה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית הפרטי בנתניה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתים פרטיים בנתניה / למכירה בית פרטי בנתניה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית פרטי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

בתי קרקע בנתניה – בית קרקע בנתניה

מחפשים לקנות או למכור בית קרקע בנתניה? קניית בית קרקע בנתניה הוא אינו דבר של מה בכך / מכירת בית קרקע בנתניה אינו עניין של מה בכך.
 היכנסו אלינו ומצאו – בתי קרקע למכירה בנתניה / בית קרקע למכירה בנתניה, צפו בתמונות, מחירים של בתי קרקע בנתניה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו את הבית קרקע בנתניה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה בתי קרקע בנתניה / למכירה בית קרקע בנתניה – איצקוביץ נכסים, המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של בית למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דו משפחתי בנתניה

מחפשים לקנות או למכור דו משפחתי בנתניה? קניית דו משפחתי בנתניה אינו דבר של מה בכך / מכירת דו משפחתי בנתניה אינו דבר של מה בכך.
היכנסו ל – דו משפחתי למכירה בנתניה / דו משפחתי למכירה בנתניה, צפו בתמונות, מחירים של דו משפחתי בנתניה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו דו משפחתי בנתניה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה דו משפחתי בנתניה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של דו משפחתי למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

דירות קוטג’ בנתניה

מחפשים לקנות או למכור קוטג’ בנתניה? קניית קוטג’ בנתניה / קניית דירת קוטג’ בנתניה אינו דבר של מה בכך / מכירת קוטג’ בנתניה / מכירת דירת קוטג’ בנתניה אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת קוטג’ים בנתניה / קניית קוטג’ים בנתניה הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים
היכנסו ל – קוטג’ למכירה בנתניה / דירת קוטג’ למכירה בנתניה, צפו בתמונות, מחירים של קוטג’ בנתניה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו קוטג’ בנתניה שמתאים לכם.
חפשו – למכירה קוטג’ בנתניה / למכירה דירת קוטג’ בנתניה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של קוטג’ למכירה / דירת קוטג’ למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

וילות בנתניה

מחפשים לקנות או למכור וילה בנתניה? קניית וילה בנתניה / קניית וילות בנתניה אינו דבר של מה בכך / מכירת וילה בנתניה / מכירת וילות בנתניה אינו דבר של מה בכך.

עיסקאות של מכירת וילות בנתניה / קניית וילות בנתניה הוא עניין שבשיגרה באיצקוביץ נכסים.
היכנסו ל – וילה למכירה בנתניה / וילות למכירה בנתניה, צפו בתמונות, מידע, מחירים של וילה בנתניה, בחרו את הישוב, השכונה ותמצאו וילה בנתניה שמתאימה לכם.
חפשו – למכירה וילה בנתניה / למכירה וילות בנתניה – איצקוביץ נכסים, ואנו נסייע לכם כי המקצועיות והניסיון שלנו יאפשרו את ההתאמה הטובה ביותר של וילה למכירה / וילות למכירה עבורכם.
אנחנו נדאג לך לעסקה הטובה ביותר.

מיון לפי
  • גודל הנכס
  • מחיר
  • תאריך הוספה
רשת
רשימה

מבנה תעשייתי למכירה ברעננה
₪2500000

למכירה


1 חדרים
|
2 חניותParking(s)
מבנה תעשייתי למכירה ברעננה קומה 1 ברחוב המסגר 300 מ"ר כולל 2 חניות

למכירה בבניין בוטיק ברעננה 5 חדרים
₪3600000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה בבניין בוטיק ברעננה 5 חדרים 150מ"ר קומה ראשונה, ממ"ד, מרפסת שמש, מחסן, 2 חניות עוקבות.

למכירה 5 חדרים בנווה זמר
₪4190000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה דירת 5 חדרים בנווה זמר, מושקעת, שטח של כ 119 מטר מרובע, מרפסת שמש 14 מטר מרובע, פונה לשבילים ירוקים, קומה שניה, מעלית, 2 חניות, מחסן, במרחק הליכה למרכז המסחרי ומיקום שקט.

למכירה דירת 4 חדרים חדשה ברעננה
₪3790000

למכירה


4 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה ברעננה דירת 4 חדרים חדשה, קומה 2, פרויקט מפואר של קידר, 2 חניות ומחסן, סלון מרווח, מרפסת גדולה עם נקודת מים וגז, ממ"ד ויחידת הורים, דירה מאווררת ומוארת, בקרבת גנים ומוסדות חינוך

בית פרטי ב 2005 רעננה למכירה
₪11000000

למכירה


6 חדרים
|
למכירה בית פרטי בשכונת 2005 ברעננה, בית פרטי ב 2005 רעננה למכירה מגרש 300 מטר מרובע , 6 חדרי שינה, חדר מדיה במרתף, בית בן 14 שנים, בריכת שחייה.

דירת 4 חדרים ברעננה למכירה
₪3400000

למכירה


4 חדרים
|
מחסן
|
1 חניותParking(s)
דירת 4 חדרים בבר אילן רעננה למכירה, מחיר 3400000 שקל, קומה שניה עם חניה ומחסן. לסרטון ביוטיוב - https://youtu.

למכירה משרד ברעננה
₪1550000

למכירה


4 חדרים
|
2 חניותParking(s)
למכירה משרד ברעננה, משרד יוקרתי, 4 חדרים פלוס חלל פתוח, פלוס מטבחון פלוס 2 חניות בחניון תת קרקעי בבניין יוקרה ברעננה למכירה בשיווק בלעדי של איצקוביץ נכסים, במחיר 1550000 שקל

למכירה בפרויקט שביל הזהב / יערה
₪4580000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה 5 חדרים בפרויקט שביל הזהב / יערה ללא תמ"א פלוס חדר כביסה בנפרד, 2 חדרי אמבטיה + שירותי אורחים, 141 מטר מרובע, מעלית שבת, לובי מרווח, 2 חניות מקורות תת קרקעי ומחסן גדול בשיווק איצקוביץ נכסים

דופלקס 4 חדרים בגדוד העברי למכירה
₪5200000

למכירה


4 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה דופלקס 4 חדרים בגדוד העברי ברעננה - דופלקס 4 חדרים בגדוד העברי למכירה 174 מטר מרובע, 2 מרפסות שמש, דירה מרווחת ומשודרגת ברמה גבוהה, קומה 4, מעלית שבת, 2 חניות נפרדות, מחסן, 2 יחידות הורים, למעלה ולמטה, יציאה נפרדת למרפסת בג

למכירה פנטהאוז בבורוכוב ברעננה
₪5000000

למכירה


5 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
פנטהאוז למכירה ברחוב בורוכוב ברעננה - למכירה פנטהאוז בבורוכוב ברעננה, 5 חדרים, 130 מטר מרובע, 30 מטר מרובע מרפסת שמש, מערבית, 2 חניות ומחסן, לסירטון ביוטיוב - https://youtu.

למכירה דופלקס באור יהודה
₪4100000

למכירה


5 חדרים
|
1 חניותParking(s)
למכירה דופלקס 5 חדרים ברחוב הצפריר אור יהודה - 140 מטר מרובע , חניה, קומה 15 נוף פתוח בשיווק איצקוביץ נכסים לסירטון וידיאו ביוטיוב - https://youtu.

למכירה בבורוכוב רעננה 3 חדרים
₪3250000

למכירה


3 חדרים
|
מחסן
|
2 חניותParking(s)
למכירה בבורוכוב רעננה 3 חדרים - 3 חדרים למכירה בבורוכוב רעננה, 80 מטר מרובע, 25 מטר מרובע מרפסת שמש 2 חניות ומחסן לסירטון ביוטיוב - https://youtu.
75 נכסים סך הכלנכסים בדף
ראיון רדיופוני

למה כדאי לקנות דירה ברעננה

גיל איצקוביץ מאיצקוביץ נכסים בראיון רדיופוני בו הוא מסביר “למה כדאי לקנות דירה ברעננה” א. כי מערכת החינוך מצויינת – רעננה הוכיחה את ההישגים במערכת

קרא עוד »
ראיון רדיופוני

מצב שוק התיווך

משרד תיווך איצקוביץ נכסים בראיון על השפעת המצב על שוק התיווך ומתווכי נדל”ן. https://www.gilitzcovich.com/ ליצירת קשר – 09-7413300

קרא עוד »
ראיון רדיופוני

התחדשות עירונית ברעננה

התחדשות עירונית ברעננה ראיון רדיופוני עם מומחה נדל”ן גיל איצקוביץ מאיצקוביץ נכסים מדבר על התחדשות עירונית פינוי בינוי ברעננה. משרד תיווך באזור השרון – מספקים

קרא עוד »

הוספת נכס בנתניה למכירה

רוצים להוסיף את דירתכם למאגר דירות למכירה בנתניה ? 

הוסף נכס למכירה בנתניה – הוספת נכס למכירה בנתניה – הוספת דירות למכירה בנתניה – הוסף דירה למכירה בנתניה – הוספת דירות בנתניה למכירה – הוספת דירה למכירה בנתניה

צרו קשר – התקשרו אל סוכנות נדל”ן בנתניה

הוספת נכס למכירה בנתניה – הוסף נכס בנתניה למכירההוספת נכס בנתניה למכירההוסף דירה בנתניה למכירההוספת דירה בנתניה למכירה

052-2236767

או מלאו את הטופס הבא ונחזור אליכם :